Ставні

Ставні SALAMANDER - відносно новий, але корисний і потрібний продукт, який з’явився на ринку України в 2016 році. Це не лише простий спосіб створити особливий оригінальний дизайн фасаду будинку, це ще й надійний захист від сонячних променів. Якщо ви вагаєтеся, який матеріал краще вибрати, радимо звернути увагу на сучасні пластикові ставні для вікон. На відміну від дерев’яних, вони не потребують регулярного догляду та фарбування, а також не будуть такими важкими, як металеві вироби.

Ставні SALAMANDER

Як вибрати ставні на вікна?

Перше, на що звертає увагу більшість споживачів при виборі, це зовнішній вигляд, який мають ставні. Зазвичай нам хочеться знайти саме такий варіант, який ми бачили під час подорожей по Італії, Німеччині, Швейцарії чи Австрії. Якщо ви шукаєте сучасний європейський дизайн, який зробить фасад будинку оригінальним та унікальним і виділить його з-поміж інших, ставні SALAMANDER – саме те, що вам потрібно. В них гармонійно поєднуються естетична та практична функції.

Металопластикові вікна мають палітру кольорів, які чітко визначаються за каталогом. Оскільки вони користуються найбільшим попитом серед сучасних споживачів, краще віддати перевагу пластиковим ставням, які можна підібрати за таким самим каталогом. Це означає, що ви легко зможете підібрати ставні до вікон ідентичного кольору або навпаки зіграти на контрасті відтінків.

Ставні можуть монтуватися одним із трьох способів:

 • на віконну раму;
 • на стіну;
 • на відкоси.

Вибрати правильний спосіб установки вам допоможуть наші спеціалісти. Вони врахують архітектурні особливості вашого будинку та підберуть найбільш оптимальний варіант для конкретного випадку. Якщо ви плануєте купити вікна та ставні одночасно, не забудьте попередити про це замірника до того, як він почне виконувати заміри.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Ставні на вікна: ціна та переваги

  До списку головних переваг таких конструкцій належать:

  • Підвищена шумоізоляція (особливо актуально для мешканців вулиць із постійним інтенсивним рухом транспорту);
  • Хороша теплоізоляція (дуже важливий фактор, який не лише дозволяє зберігати комфортну температуру в приміщенні, але й допомагає заощадити значну кількість коштів на опаленні);
  • Можливість встановити непомітну систему безпеки (йдеться про встановлення датчиків руху між ставнями та віконною конструкцією; вони залишаються непомітними для оточуючих і дають сигнал про проникнення зловмисників ще до пошкодження склопакетів);
  • Різні конструкції ламелей (планки можуть бути статичними або рухомими).

  Вартість залежить від особливостей конструкції, яку мають ставні. Якщо ви підібрали варіант зі статичними ламелями, він буде коштувати дешевше, ніж рухомий аналог. Кут нахилу статичних планок не регулюється, тому вони виступають у якості декоративного елементу та не дозволяють змінювати рівень освітлення в приміщенні.

  Дізнатися більш детальну інформацію щодо нашої продукції або замовити ставні на вікна в місті Львів можна за телефоном, вказаним на сайті.