Розсувні вікна та двері

Вже давно важко когось здивувати наявністю в інтер’єрі розсувних вікон і дверей. Їхніми перевагами користуються не лише мешканці заміських будинків і котеджів, але й власники квартир. Особливо актуальним таке рішення буде в умовах архітектурних обмежень. Якщо при використанні стандартного вікна потрібне додаткове вільне місце для відкривання стулки, то розсувні конструкції можуть встановлюватися навіть у вузьких приміщеннях, таких як балкони і лоджії.

Розсувні вікна та двері

За допомогою металопластикових розсувних конструкцій можна підвищити рівень звуко- та теплоізоляції в приміщенні. Хорошої герметичності вдається досягти за рахунок використання спеціальних ущільнювачів. Єдиним недоліком розсувної системи вважається висока вартість фурнітури. Саме вона не дозволяє деяким споживачам відмовитися від більш простої поворотно-відкидної конструкції.

Переваги розсувних вікон і дверей:

  • естетичний зовнішній вигляд;
  • простота у догляді та використанні;
  • надійність і тривалий термін експлуатації;
  • висока зламостійкість;
  • економія вільного простору в приміщенні.

Системи з розсувним механізмом будуть ідеальним варіантом для скління лоджії, балкону, басейну, зимового саду та тераси.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

    Розсувні двері

    Щоб замовити металопластикову розсувну конструкцію, зверніться до нашого відділу продажів. Отримати відповіді на всі запитання та придбати товар, який вас зацікавив, можна, зателефонувавши за вказаним номером.