Підвіконня Werzalit

Підвіконня Верзаліт - це просте та вигідне рішення, яке все частіше обирають при облаштуванні багатьох сучасних квартир, офісів і заміських будинків. Такі підвіконня практичні, мають тривалий термін експлуатації та естетичний зовнішній вигляд. Цю продукцію почали виготовляти в Німеччині ще 60 років тому, і з того часу вони користуються популярністю серед споживачів по всьому світу.

Арт. 131 кварц Поверхня гладка, шовковисто-матова
Арт. 070 білий мармур Поверхня гладка, шовковисто-матова
Арт. 008 світлий мармур Поверхня гладка, шовковисто-матова
Арт. 310 доломіт Поверхня гладка, шовковисто-матова
Арт. 151 меранті Поверхня дрібнозерниста фактура
Арт. 103 венге Поверхня дрібнозерниста фактура

Підвіконня Werzalit та їхні переваги

До списку причин, які виступають на користь купівлі таких підвіконь, належать:

 • підвищений рівень стійкості до вологи (за рахунок однорідної щільної структури);
 • термостійкість (поверхня підвіконня не чутлива до впливу низьких і високих температур);
 • екологічність (при виробництві використовується лише екологічно чиста сировина, яка й робить продукцію Верзаліт абсолютно безпечною для здоров’я);

 

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

   

  • нечутливість до впливу агресивних побутових хімікатів (під час прибирання можна використовувати будь-які миючі засоби);
  • міцність і довговічність (суворий контроль кожного етапу виробництва дозволяє випускати продукцію першокласної якості та гарантувати тривалий термін її експлуатації - до 25 років).

  Міцний захисний шар, яким вкривається поверхня підвіконь Werzalit, захищає виріб від подряпин і дрібних механічних пошкоджень. При всіх своїх перевагах ця продукція відрізняється оптимальною вартістю, тому доступна більшості споживачів. Отримати більш детальні відомості можна у спеціалістів нашого відділу продажів. Щоб зв’язатися з нами, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.