Ролети на вікна

Ролети на вікна – один із різновидів сучасних рулонних жалюзі. Вони призначені для захисту приміщення від сонячних променів і небажаної уваги сусідів та перехожих. Можуть монтуватися з внутрішнього або зовнішнього боку вікна. Окрім очевидної практичної функції, віконні ролети також виконують роль важливого декоративного елемента.

Ролети для вікон: конструкція та основні функції

Незалежно від того, який матеріал використовувався при виробництві, конструкція включає в себе полотно, напрямні, захисний короб і специфічні пристрої, що не дозволяють їй зсуватися в вертикальному положенні. Віконні ролети працюють за простим принципом: полотно намотується на вал або навпаки розправляється та опускається, закриваючи собою віконний отвір. Дуже зручно, що керувати системою можна лише зсередини.

Ролети на вікна виконують три головних функції:

  • захисну (виступають у якості додаткової перешкоди у віконному отворі та залежно від матеріалу, з якого виготовлена конструкція, захищають приміщення від галасу, несприятливих погодних умов, сонячних променів і незначних фізичних пошкоджень);
  • теплоізоляційну (між полотном і склом пластикового вікна утворюється повітряна подушка, завдяки якій температура в приміщенні майже не залежить від різких змін погодних умов);
  • декоративну (грають роль стильного доповнення дизайну будинку чи квартири та вписуються до будь-якого інтер’єру).

Ролети також успішно використовуються для розділення кімнати на зони. Це практичне і стильне рішення для організації простору в сучасних офісах і житлових приміщеннях.

Як вибрати віконні ролети?

Якщо ви вирішили купити ролети на вікна, але не можете вибрати відповідну конструкцію, наступна інформація може бути корисною.

На початку слід визначитися, для яких цілей вам потрібні ролети. Одні моделі найкраще підходять для захисту житла від зловмисників, інші – ідеально захищають кімнату від сонячних променів або поглядів перехожих. Другим етапом буде консультація зі спеціалістом, який із урахуванням всіх необхідних нюансів (товщини стін, розміщення проводки), порадить найбільш оптимальний варіант віконних ролетів для вашого конкретного приміщення. Він також зможе допомогти із вибором зручного механізму керування конструкцією.

Із кольором краще визначитися самостійно. Традиційно споживачі підбирають ролети, що за відтінком збігаються із загальним інтер’єром їхнього дому. Однак прихильники оригінальних рішень навпаки віддають перевагу контрастним кольорам, які також виглядають дуже ефектно.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

    Де купити ролети на вікна у Львові?

    Придбати якісні віконні ролети можна, зателефонувавши за номером, вказаним на нашому сайті. Ми пропонуємо широкий асортимент рішень, тому кожен зможе підібрати ідеальний варіант під свої потреби та особливості інтер’єру. Отримати більш детальну інформацію щодо продукції та поставити додаткові запитання можна спеціалістам нашого відділу продажів.