Москітна сітка на двері

Наближається весна і ви переймаєтеся, що провітрювати приміщення стане незручно через численних дрібних шкідників, які з’являються на вулиці з приходом теплої погоди? У нас є просте та швидке рішення, що дозволить вирішити цю проблему. Йдеться про москітні сітки на двері, що стануть просто незамінним аксесуаром у сучасному будинку або на дачі.

Москітна сітка на двері: різновиди

Забезпечити захист дверей від проникнення комах можна за допомогою одного простого аксесуара. Протимоскітні сітки на двері поділяються на наступні різновиди:

Рулонна москітна сітка для дверей. Це рулон сітчастого полотна, який з одного боку кріпиться до барабану. Короб комплектується механізмом згортання та закріплюється з зовнішнього боку над вхідними дверима. Якщо ж мова йде про балконні двері, місце монтажу ролі не грає. Залежно від способу установки, сітка може рухатися по горизонталі або за принципом жалюзі – згори донизу.

Немає необхідності знімати полотно на період зими. До переваг рулонної сітки належать вогнестійкість, практичність, простота у використанні та довговічність. Вона захищає приміщення від пилу, комах і дрібних часточок сміття з вулиці.

Магнітна сітка. Має вигляд шторок, по всій довжині яких розташовуються магніти, та відрізняється зручністю в експлуатації. Стулки виготовляються з легкого полотна та розходяться після легкого натискання.

Розсувна антимоскітна сітка на двері. Така конструкція виготовляється за принципом дверей купе, завдяки чому має аналогічні властивості. Каркас може бути алюмінієвим або пластиковим, а сітка включає в себе ролики та напрямні. Розсувні полотна мають один недолік – вони підходять не для всіх конструкцій. Це невдалий варіант для вхідних дверей, але він добре підходить для французького скління балкону.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Як вибрати антимоскітну сітку?

  Обираючи москітні сітки на двері, слід враховувати кілька простих, але важливих критеріїв:

  • Матеріал. Він повинен бути міцним, екологічно чистим і довговічним. Необхідно також, щоб він добре пропускав повітря до приміщення.
  • Система кріплення. Кожен елемент системи має бути виготовленим із надійних міцних матеріалів і забезпечувати зручну експлуатацію конструкції.
  • Розмір комірок. Занадто маленькі отвори в сітці перешкоджатимуть нормальній циркуляції повітря, але занадто великі комірки будуть пропускати до кімнати дрібних комах.
  • Технологія пошиття. Кожен шов сітки повинен бути виконаний максимально акуратно.

  Де купити москітну сітку на двері?

  Замовити сітку проти комах на двері можна, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції та допоможемо підібрати найбільш оптимальний варіант, що влаштує вас за ціною та характеристиками.