Ролети день ніч

Ролети день ніч – це подвійна штора з тканини, в якій чергуються смуги прозорого та непрозорого матеріалу. В процесі підйому та опускання полотна смуги тканини зміщуються відносно одна одної, змінюючи тим самим рівень освітлення в кімнаті. Це зручний сучасний варіант віконного декору, що виконує не лише практичну, але й декоративну функцію. Такі рулонні штори вдало впишуться до будь-якого інтер’єру.

 Ролети день і ніч: особливості

Система керування цими віконними аксесуарами влаштована таким чином, щоб можна було одночасно регулювати не лише рівень довжини, але й світловий потік. Ролети день-ніч можуть монтуватися кількома способами: до стелі, на віконну стулку, а також у віконний отвір чи на стіну. При виробництві таких штор використовується тканина, що не потребує спеціального догляду. Зазвичай матеріал також обробляється розчином, що сприяє відштовхуванню пилу від тканини.

Ролети на вікна день і ніч найчастіше встановлюються на саморізи. Таке кріплення непомітне, а механізм працює легко та абсолютно безшумно. Що один спосіб установки – без свердління з використанням двостороннього скотчу. При такому монтажі пластикове вікно залишається неушкодженим, і гарантія на нього не втрачає своєї сили.

 Штори зебра: основні переваги та принцип роботи

Принцип, за яким працюють жалюзі зебра, дуже простий. Смуги тканини зміщуються таким чином, щоби збіглися темні або світлі шари, утворюючи при цьому майже прозоре чи навпаки щільне полотно, яке не пропускає світло. Саме так створюються денний та нічний режими затемнення. Такий механізм роботи і дав назву ролетам день-ніч. Полотно також можна підняти, повністю відкриваючи вікно.

До головних переваг рулонних штор із механізмом день і ніч належать:

  • широкий вибір тканин, завдяки якому можна легко знайти варіант, що ідеально впишеться до конкретного інтер’єру;
  • можливість монтажу без свердління;
  • стійкість до деформації та вигоряння;
  • непомітна система кріплення;
  • можливість створення двох режимів освітлення за допомогою одного типу ролет.

За допомогою рулонних штор можна перекривати навіть вікна з нестандартно великою площею. Окрім того, такий віконний декор дозволяє візуально збільшити простір приміщення. Після установки ролет не потрібно додатково купувати традиційні фіранки чи штори. При виборі радимо враховувати відтінок, який домінує в приміщенні – традиційним варіантом будуть ролети аналогічного кольору, однак прихильники оригінальних рішень можуть віддати перевагу контрастним відтінкам.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

    Де купити ролети день ніч?

    Замовити якісні рулонні штори можна за телефоном, вказаним на сайті. Зателефонуйте до нашого відділу продажів та отримайте детальну інформацію стосовно вартості, способу оплати і доставки ролет. Якщо ви не можете самостійно визначитися з вибором, наші спеціалісти допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант саме для вашого приміщення.