Прихована фурнітура

Повністю прихована віконна фурнітура нового покоління

Протягом останніх декількох років попит на частково або повністю приховану фурнітуру значно виріс. Підставою для цього служать самі різні, в залежності від клієнта, причини. І все ж на першому місці, безумовно, варто зовнішній вигляд.

Продуктова лінійка МАСО покликана вдосконалити Ваше вікно таким чином, щоб Ви могли бути не тільки впевненим у функціональності і довговічності свого вікна, але проявити Ваш власний стиль і оригінальний характер.

Крім того прихована фурнітура серії Мако володіє прекрасними технічними характеристиками, принципово відрізняють її від аналогічних виробів інших виробників.

Оскільки, при застосуванні прихованої фурнітури, видимої залишається тільки ручка вікна на стулці, весь елемент гармонійний в візуальному сприйнятті і виглядає елегантніше, завдяки чітким безперервним лініях профілю.

Регулювання відкривання стулки на кут 90˚ або 95˚ можлива за допомогою фіксатора інтегрованого в нижній петлі стулки. Ця нова функція робить індивідуальну установку кута ширини відкривання гранично простий.

Кінематика фурнітури МАСО змінилася таким чином, що при відкритті стулка зміщується до центру вікна. Внаслідок чого, вимога до розташування укосів не є вкрай важливим.

Завдяки цьому, на коробці з’являється простір для розміщення обслуговуючих елементів, таких як жалюзі або рулонні штори. До сих пір іншого альтернативного рішення, окрім як розширення коробки, не існувало.

Теплоізоляція:Відносно теплоізоляції прихованої фурнітури MACO є об’єктивно дуже вигідним рішенням: Фурнітура повністю прихована в отворі рами, тому не контактує з теплим повітрям приміщення і, таким чином, ефективно знижує тепловіддачу.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації