Підвіконня

Пластикові підвіконня - це важлива в естетичному та функціональному плані частина вікна. На них можуть розташовуватися сувеніри, вазони з квітами та інші приємні і потрібні дрібниці. Підвіконня повинні добре витримувати навантаження, оскільки часто вони слугують у якості стола або книжкової полички. Деякі широкі підвіконня від сучасних виробників можуть використовуватися навіть як зручне місце для читання або відпочинку.

Чим пластикові підвіконня кращі за аналоги?

Навіть якщо ви не плануєте використовувати підвіконня в якості відпочинкової зони, все ж рекомендуємо подбати про те, щоб вони добре витримували навантаження. Ми спираємося на підвіконня, щоб помилуватися краєвидом, або стаємо ногами, щоб вимити скло чи повісити штори, тому надійність повинна виходити на перший план.

Найбільш популярними в наш час вважаються підвіконня з пластику та ДСП. Дещо менше зараз поширені вироби з натурального дерева, каменю та мармуру. Всі ці різновиди суттєво різняться між собою не лише зовнішнім виглядом, але й надійністю, вартістю, якістю та зносостійкістю.

Пластикові підвіконня зовнішньо нагадують дерев’яні або мармурові, відрізняються високою міцністю та стійкістю до впливу сонячних променів і вологи. Підвіконня ПВХ виготовляються за тим самим принципом, що й металопластикові віконні профілі. Це означає, що підвіконники також мають повітряні камери, що захищають приміщення від проникнення холоду з вулиці. Ще одна суттєва перевага – простота в догляді. Пластик не має глибоких пор і дуже легко очищається від забруднень. Для цього достатньо використовувати вологу губку та звичайний миючий засіб.

На відміну від ДСП, пластикові підвіконня не розшаровуються від сирості та вологи. Вони мають тривалий термін експлуатації, екологічні та абсолютно безпечні для здоров’я.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Пластикові підвіконня: як формується ціна

  Вартість підвіконь може варіюватися. Вона залежить від кількох наступних факторів:

  • Виробник. Що відоміший бренд ви оберете, то вищою буде ціна.
  • Якість захисного покриття. Оскільки від цього критерію напряму залежить термін експлуатації підвіконного блоку, якість покриття відіграє надзвичайно важливу роль. Найдорожчий варіант - це акрилове покриття, більш дешевий, але менш якісний аналог - покриття з ПВХ.
  • Якість матеріалу, що використовувався при виробництві.
  • Ширина полотна. Чим більші габарити, тим вищою буде ціна виробу.
  • Специфіка виконання. На вартість суттєво впливають технологія виробництва, розміщення ребер жорсткості та товщина пластику.

  Ціна на підвіконники може залежати й від інших критеріїв, тому для отримання більш детальної інформації радимо проконсультуватися в спеціалістів. Вони підберуть відповідний варіант, який оптимально підійде саме до вашого конкретного приміщення та впишеться до виділеного бюджету.

  Де купити якісні підвіконня в місті Львів?

  У львівських магазинах представлений широкий вибір підвіконь різного кольору та габаритів. Споживачам пропонуються матові та глянцеві варіанти, з гострими та заокругленими кутами. Що ж стосується якості, то серед споживачів у 40 країнах світу великим попитом і довірою користуються підвіконня Salamander. Компанія Нобілюкс пропонує замовити цю продукцію за доступними цінами. Зв’язатися з нашим відділом продажів можна за номером, вказаним на сайті.