Римські жалюзі

Римські жалюзі – це різновид сонцезахисних систем і сучасного віконного декору, виконаний із текстилю. При підйомі тканина утворює глибокі складки. Це універсальний варіант, який гармонійно впишеться до будь-якого інтер’єру. Популярність таких жалюзі зумовлена здебільшого оптимальним співвідношенням ціни та якості. Однак не менш суттєвою перевагою споживачі вважають естетичний зовнішній вигляд римських штор.

Римські жалюзі та їхні особливості

Полотно римської штори переважно виготовляється з поліестеру або бавовни. Воно просочується спеціальним розчином, який робить його більш щільним і стійким до вигоряння та забруднень. Полотно може кріпитися традиційним способом (на віконний отвір) або на стелю чи стіни. Спеціально для таких жалюзі розробляються карнизи з підйомним механізмом, за допомогою яких можна регулювати положення та висоту полотна.

Римські жалюзі мають компактні габарити та універсальний стиль. Вони чудово підходять як для вузьких, так і для широких вікон, але в другому випадку для одного вікна краще підібрати одразу кілька полотен, що поєднуються між собою за кольором. Цей тип віконного декору не потребує складного догляду, добре відштовхує пил і легко очищується від незначних забруднень. Полотно не втрачає своєї форми навіть після тривалого періоду експлуатації.

Переваги римських жалюзі

Серед основних переваг таких сонцезахисних елементів:

  • широкий асортимент кольорів і дизайнерських рішень (можна з легкістю підібрати варіант, який найкраще впишеться до конкретного інтер’єру);
  • швидкий процес виготовлення (особливо актуально для тих клієнтів, які купують жалюзі на замовлення);
  • чудове поєднання з класичними шторами;
  • справедливе співвідношення ціна-якість;
  • простий і зручний процес монтажу (закріпити римські жалюзі можна самостійно, без допомоги спеціалістів).

 

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

    Римські штори мають широку сферу застосування і використовуються для декорування домашніх вікон у вітальні, на кухні та в спальні, а також при оформленні офісних приміщень, кафе, ресторанів та інших закладів.

    Римські жалюзі купити у Львові можна, зв’язавшись із менеджерами нашого торгового відділу. Ми пропонуємо якісні товари за доступними цінами та допомогу у виборі найбільш оптимального варіанту для вашого інтер’єру.