Балконні вікна

Якщо ви вирішили встановити нові балконні вікна, в першу чергу слід визначитися, які функції цих конструкцій будуть для вас найважливішими. За допомогою скління балконів і лоджій можна візуально збільшити площу кімнати або зробити її більш тихою та затишною, змінити дизайн приміщення або скоротити втрати тепла. Саме такий підхід дозволить вам не помилитися та підібрати оптимальний варіант віконної системи.

Балконні вікна

Вікна на балкон і їхні різновиди

Розмір і ціна вікон напряму залежать від форми та габаритів вашого балкону. Він може бути виконаний у двох найбільш поширених варіантах:

  • г-подібному;
  • п-подібному.

Г-подібний балкон отримав таку назву завдяки своїй формі. Такі балкони часто зустрічаються як у старих багатоповерхівках, так і в сучасних новобудовах. Ідеальним варіантом відкривання в такому випадку вважається поворотна стулка у фронтальній частині балкону. Залежно від потреб господаря житла, бокове вікно залишається глухим або обладнується системою відкривання.

Що ж стосується другого типу балконів, то вони своєю формою нагадують букву П. У такої тераси є дві бокові частини, що з’єднуються між собою кутовими стійками. Балконні вікна, розташовані на фронтальній частині, зазвичай комплектуються вікнами, що відкриваються. Бокові конструкції, як правило, залишаються глухими.

Лоджія – це невід’ємна частина житлових приміщень, яка все частіше зустрічається в сучасних будинках і квартирах. Лоджії завжди мають лише фронтальне скління з вікнами, що відкриваються. Необхідності в глухих бокових вікнах немає. У нових багатоквартирних будинках зустрічаються лоджії різних габаритів, які можуть мати навіть арочну конструкцію. Перед початком монтажних робіт слід ретельно продумати кількість стулок, які будуть відкриватися, щоб в майбутньому можна було без перешкод помити вікна з вулиці.

Балконні вікна

Якщо ви не належите до прихильників тонування вікон, радимо подбати про сонцезахисні системи. Сучасні виробники пропонують широкий вибір жалюзі, ролетів, римських штор та інших варіантів віконних аксесуарів. Вони виконують не лише практичну, але й естетичну функцію, та виступають повноцінною частиною інтер’єру.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

    Де знайти якісні пластикові вікна на балкон у місті Львів?

    Надійні та довговічні віконні конструкції з першокласного металопластику можна придбати в компанії Нобілюкс. Ми пропонуємо профільні системи від виробника Salamander, що вже встиг заслужити довіру споживачів у більш ніж 40 країнах по всьому світу. У нас можна замовити вікна на балкон, ціна яких варіюється залежно від характеристик обраного товару. Переважно вартість формується з урахуванням типу склопакету та профільної системи. Зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, та отримайте всю необхідну інформацію та допомогу у виборі балконних вікон.