Енергозберігаючі вікна

 

Питання про енергозбереження залишається актуальним не лише для мешканців квартир із центральним опаленням, але й для власників житла із індивідуальною опалювальною системою. При виборі вікон нам зазвичай пропонують на вибір два варіанти: стандартну віконну конструкцію та з енергозберігальним склом. Сьогодні ми поговоримо про те, чи варто купувати енергозберігаючі вікна та зупинимося на їхніх основних особливостях.

Енергозберігаючі вікна: ціни, переваги та недоліки

Якщо у вашому будинку досі стоять радянські дерев’яні вікна або ви вже скористалися сучасними металопластиковими конструкціями, що не принесли бажаного результату, час звернути увагу на енергозберігаючі  системи. Вони включають у себе скло з енергозберігаючим покриттям, яке непомітне неозброєним оком. У більшості випадків енергозберігаюче скло встановлюють із внутрішнього боку приміщення, щоби виключити його контакт із зовнішнім середовищем. Зазвичай виробники гарантують, що при правильній експлуатації функція енергозберігання буде ефективною протягом 25 років.

Склопакет із енергозберігаючим склом має одну головну функцію – віддзеркалення. Саме завдяки ній вдається забезпечити комфортну температуру в приміщенні. В теплу пору року вікно відбиває сонячні промені в бік вулиці, сприяючи прохолоді в приміщенні. А от взимку тепло віддзеркалюється від опалювального обладнання назад до будинку, завдяки чому в приміщенні стає вдвічі тепліше.

Отже, до списку основних переваг енергозберігаючих вікон належать:

 • значна економія коштів під час опалювального сезону (знижується споживання газу/електроенергії);
 • комфортна температура в приміщенні протягом усього року;
 • зменшення ваги конструкції;
 • тривалий термін експлуатації.

Як і будь-який інший виріб, енергозберігаючі конструкції мають свої недоліки. Головним мінусом вважається висока вартість. Але якщо ви уважно вивчили інформацію, викладену вище, то розумієте, що в перший же рік переплата повністю виправдає себе та допоможе заощадити значні кошти в майбутньому. Таким чином, краще наважитися на одноразові витрати, щоб отримувати реальну фінансову вигоду в перспективі. 

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Енергозберігаючі склопакети: додаткові переваги

  Віконні конструкції з таким типом склопакетів не лише дозволяють створити сприятливий мікроклімат у приміщенні, але й захищають від вигоряння всі поверхні в кімнаті: шпалери, картини, меблеву оббивку. Це означає, що ультрафіолет більше не вплине на яскраві кольори вашого інтер’єру. Термін експлуатації енергозберігаючого вікна багато в чому залежить від якості використаного віконного профілю, склопакету та правильності монтажу конструкції.

  Енергозберігаючі вікна

  Якщо ви вирішили подбати про комфорт у своєму будинку чи квартирі, можна не лише придбати енергозберігаючий склопакет, але й звернути увагу на покращення інших технічних характеристик віконних конструкцій. Наприклад, можна придбати енергозберігаючі вікна з підвищеною шумоізоляцієюстійкістю до ударів та протизламною фурнітурою.

  Замовити якісні пластикові вікна з покращеними характеристиками можна в нашому відділі продажів. Щоб зв’язатися з нашими спеціалістами, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Ми надамо всі необхідні консультації та допоможемо підібрати  ідеальну віконну систему для вашого будинку.