Арочні вікна

Арочні вікна здатні додати фасаду будь-якої будівлі своєрідної витонченості та елегантності. Цей вид віконних конструкцій пасуватиме не лише до історичних архітектурних пам’яток і будівель, стилізованих під давнину. Вони шикарно виглядають у сучасних котеджах і багатоквартирних будинках. Арочні вікна - це вибір тих, хто не женеться за сучасними тенденціями, а цінує завжди актуальну класику.

Арочні металопластикові вікна: особливості конструкції

Такі віконні системи мають складну конструкцію, тому саме при встановленні арочних вікон потрібні ідеально точні заміри та професійний монтаж. Щоб максимально збільшити термін служби таких вікон, слід ретельно продумати кожну дрібницю. Йдеться про такі деталі, як поділ вікон на сегменти, визначення способу відкривання та способу оздоблення віконних відкосів після монтажу вікна.

Існує два простих способи, які дозволяють грамотно заміряти віконний отвір. Перший полягає в побудові арочного вікна за допомогою опірних точок. Однак це відбувається лише після визначення основних розмірів. Ще один варіант – це побудова шаблону вікна. Для цього на віконний отвір накладають плівку або картон, обводять контур і вирізають готовий шаблон, який буде використовуватися при виробництві.

Процес виготовлення арочних конструкцій має значно складнішу технологію, ніж та, що використовується при виробництві стандартних віконних систем. Додаткові стулки виконують не лише практичну функцію, але й виступають у якості декоративних елементів. Їхня кількість напряму залежить від габаритів вікна.

Арочні конструкції: переваги та недоліки

До списку головних переваг арочних вікон належать:

 • вишуканий дизайн;
 • широкий вибір способів декорування: з використанням вітражного скла, ламінації та інших елементів;
 • збільшення кількості природного освітлення в приміщенні.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Як і будь-яка інша продукція, арочні вікна мають свої недоліки. Найбільш важливими серед них вважаються:

  • висока ціна;
  • складний і тривалий процес виробництва та установки на об’єкті.

  У питаннях догляду арочні конструкції нічим не відрізняються від стандартних пластикових вікон. Достатньо буде двічі на рік очищувати пластиковий профіль, склопакет і фурнітуру. Для цього підходять будь-які неагресивні миючі засоби, що використовуються в побуті.

  Якщо ви вирішили купити арочні вікна, але не знаєте, яка саме конструкція найкраще впишеться до вашого конкретного об’єкту, зателефонуйте нам за номером, вказаним на сайті. Спеціалісти відділу продажів нададуть усю необхідну інформацію та допоможуть із вибором товару.