Доставка вікон

Доставка вікон – це послуга, що вимагає відповідального підходу та акуратності з боку працівників компанії, яка її надає. Саме тому ми дуже уважно підбираємо персонал (вантажників, водіїв), який бере участь у транспортуванні таких крихких конструкцій.

Для нас дуже важливо, щоб у процесі доставки вікна не отримали навіть найдрібніших пошкоджень чи подряпин, тому перевезення відбувається винятково на спеціальних автомобілях із досвідченими водіями. Наші транспортні засоби обладнані спеціальними елементами, що дозволяють гарантувати безпечне перевезення віконних конструкцій. Також кожен автомобіль комплектується такелажними пристроями, що забезпечують зручне завантаження та вивантаження готової продукції.

Ми дбаємо про те, щоб усі замовлення виконувалися вчасно, в чітко зазначені терміни та без жодних затримок. Після того, як ви оформите замовлення товару в нас, менеджер повідомить час і дату доставки, а також уточнить вашу точну адресу.

Доставка вікон в межах Львова безкоштовна. Вартість доставки по Львівській області та в інші міста України можна дізнатися у наших менеджерів. Контактний номер телефону вказаний на сайті.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації