Про Salamander

SALAMANDER_HST_2015_2020

Сьогодні головний завод компанії SALAMANDER розташовується на затишній, смарагдово-зеленій вулиці Якоба Зігле, в невеличкому баварському місті Тюркхайм, Німеччина. Ця вулиця названа на честь батька-засновника концерну SALAMANDER, який далекого 1885-го року відкрив підприємство з неординарною назвою «Якоб Зігле, виготовлення і склад, усі типи взуття» в м. Корнвестхайм (земля Баден-Вюртемберг).Фірмова марка SALAMANDER зобов»язана своїм ім»ям успіху взуття, випущеного на початку XX століття під назвою Salamander, що в подальшому й призвело до створення акціонерного товариства SALAMANDER.

У пошуках ідеального місця для нового виробництва матеріалу для підборів Якоб Зігле купує в 1917 році ділянку в місті Тюркхайм (земля Баварія), чим закладає фундамент компанії SALAMANDER Industrie-Produkte GmbH, основним напрямком діяльності якої в подальшому стане індустрія полімерів. Саме з цієї дати ми починаємо відлік столітнього існування нашого головного заводу й концерну в цілому. Надалі концерн розширявся і придбавав нові виробництва в Німеччині, Польщі, Білорусії та Австрії, розширяв свої ринки збуту, відкривав нові представництва та склади…

Продовжуючи активну експансію і впровадження своїх продуктів на ринку України, у 2009 році SALAMANDER відкриває перший власний український склад в місті Хмельницькому, засновуючи дочірню компанію «Саламандер Індустрі Продукте Україна». А вже через три роки компанія переїжджає до більш промислово розвиненого економічного регіону в центрі України – місто Кривий Ріг. Пізніше, ми активно розширюємо свою представленість, стаючи ближчими до наших клієнтів, й відкриваємо склади SALAMANDER в Києві-2013рік, у Львові-2014рік, і в 2015 році в Запоріжжі. Сьогодні«Саламандер Індустрі Продукте Україна» представлена чотирма укомплектованими складами по всій території України, що забезпечує досить вправну і швидку логістику.

Зростання продажів в Україні обумовлене як власне збільшенням обсягу ринку за кількісними показниками, так і його позитивними якісними зрушеннями. Частка дорогих продуктів високої якості поступово зростає, а так званий «сегмент дешевих вікон» неухильно зменшується. Ні для кого не секрет, що на українському ринку відбувається стрімке зниження енергоефективності. Частка ж преміальної системи 92 мм становить наразі близько 10% від загального обсягу наших продажів. Це дуже оптимістичний результат з перспективою зростання на найближче майбутнє, адже пріоритетом компанії SALAMANDER в Україні завжди був розвиток преміального сегмента збуту і популяризація свого сніжно-білого імені- бренду SALAMANDER.

На нашу думку, український споживач більше воліє до іноземного бренду. На українському ринку лейбл «Made in Germany» працює тільки на користь компанії. І досить часто клієнти вибирають нас саме через цей фактор.

За статистикою 55% реалізованих в Україні продуктів SALAMANDER були виготовлені на заводі SALAMANDER Industrie-Produkte GmbH в м. Тюркхайм, Баварія. Близько 33% товарів мали походження із заводу SALAMANDER Window & Door Systems в м. Влоцлавек, Польща, і решту 12% зайняв імпорт з Білорусії.

Слід зазначити, що концерном SALAMANDER ось майже 50 років при виробництві ПВХ-профілів використовується одна з найдорожчих рецептур сумішей для екструзії. Завдяки їй ми отримуємо автентичний саламандрівський сніжно-білий колір та ні з чим не зрівняний глянець. Сніжно-білий глянець і, головне, його стабільність при взаємодії з агресивними факторами навколишнього природного середовища досягається шляхом використання передових компонентів, таких як високоякісний полівінілхлорид, підвищена частка діоксиду титану. Використовується першокласне обладнання, а також власні фільєри, адже SALAMANDER володіє заводом з виробництва оснастки в Австрії. Видокремлюємо три складові нашого успіху :високоякісну сировину, передове обладнання, а також провідних фахівців. Саме синергія цих компонентів дозволяє досягти такої неперевершеної якості.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації