Виробництво металопластикових вікон

Про переваги сучасних металопластикових вікон відомо кожному, однак мало хто замислюється над тим, що якість таких конструкцій залежить не лише від використаних матеріалів, але й від технологій, які застосовувалися при виробництві. Робота не може бути виконана на високому рівні, якщо завод не укомплектований повним арсеналом необхідного сучасного обладнання. Вікна Salamander випускаються саме з використанням таких технологій, тому виробник може гарантувати надійність і тривалий термін експлуатації своєї продукції.

Етапи виготовлення пластикових вікон

Виробництво металопластикових вікон на сучасних підприємствах відбувається в кілька наступних етапів:

  • Виготовлення ПВХ-профілю. На першому етапі виготовляється профіль із полівінілхлориду. Відбувається це наступним чином: розплавлений пвх заливають до форми, після чого чекають поки він висохне. Далі матеріал шліфують і розрізають на необхідні частини та фрагменти.
  • Зміцнення конструкції. Оскільки ПВХ – це досить крихкий матеріал, він потребує додаткового укріплення. Для цього відбувається армування з використанням спеціальних металевих вставок.
  • Виготовлення віконної рами. На цьому етапі всі зміцнені профілі зварюються в одну раму, після чого тестується міцність і герметичність конструкції. Кожна рама комплектується спеціальними ущільнювачами.
  • Комплектація конструкції фурнітурою. Коли віконна пластикова рама повністю готова, вона обладнується якісною фурнітурою: петлями, механізмами відкривання, системою мікропровітрюванння та іншими елементами.
  • Скління. До готової рами встановлюється склопакет, який, залежно від побажань клієнта, може мати різноманітні функції: якісний ультрафіолетовий фільтр, підвищене енергозберігання, покращену шумоізоляцію та інше.
  • Перевірка та контроль якості. Коли збірка віконної конструкції закінчена, відбувається її ретельне тестування. Тільки після цього готова продукція отримує сертифікат відповідності та відправляється на об’єкт споживача.

Виробництво вікон – це складний технологічний процес, який вимагає наявності сучасного обладнання та належної професійної підготовки спеціалістів, які беруть участь у виробничому процесі. Ми розуміємо, наскільки важливі ці моменти, тому пропонуємо своїм клієнтам віконні системи з профілем Salamander, у якості якого впевнені на всі 100%.

Поставити додаткові запитання та дізнатися більше про металопластикові вікна, які ми пропонуємо, можна у нашому відділі продажів. Зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті, та отримайте всю необхідну інформацію. В разі необхідності ми також допоможемо із вибором оптимальної віконної конструкції.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації