Металопластикові вікна (ПВХ)

Якщо ви вирішили замінити старі вікна або вас не влаштовує якість віконних конструкцій у щойно придбаній квартирі, радимо звернути увагу на вироби з металопластику. Такі вікна мають безліч переваг порівняно з дерев’яними, а їхня конструкція складається лише з надійних елементів.

Металопластикові вікна: особливості та переваги

Металопластиковими називають пластикові вікна, що складаються з ПВХ-профілю зі вбудованим металевим каркасом. Це необхідна деталь, завдяки якій забезпечується міцність та стійкість конструкції. Без такого варіанту віконних систем не обійтися в приміщеннях, розташованих на верхніх поверхах хмарочосів. Звичайні вікна просто не здатні витримати сильних навантажень, які спричиняють різкі пориви вітру.

Протягом кількох останніх років вікна металопластикові почали користуватися значно більшим попитом, ніж дерев’яні та алюмінієві конструкції. Основний матеріал, який використовується для їхнього виробництва – полівінілхлорид. Він абсолютно нешкідливий для здоров’я, характеризується стійкістю до атмосферних чинників і корозії, а також відрізняється високою пластичністю. Остання властивість дозволяє виготовляти пластикові вікна різних форм і конфігурацій.

Якщо ви вже почали шукати якісні вікна для свого дому, то напевно помітили, що Львів відкриває широкі можливості для купівлі металопластикових конструкцій. На ринку представлено безліч виробників, які обіцяють продукцію першокласної якості. На нашому сайті ви знайдете вікна Salamander. Цей виробник користується довірою споживачів вже більше, ніж у 40 країнах світу. Серед головних переваг співпраці з компанією Salamander:

 • використання під час виробництва сучасного обладнання та впровадження в роботу передових німецьких технологій;

 • добре налагоджена логістика, завдяки якій продукція доставляється споживачеві в максимально короткі терміни;
 • послуги професійного, швидкого та якісного монтажу віконних конструкцій;
 • безкоштовне виконання замірів, під час проведення яких можна отримати детальні консультації щодо характеристик віконної конструкції та правил експлуатації;
 • гарантія на продукцію терміном до 3 років.

До головних переваг вікон із металопластику належить їхня надійність і тривалий термін експлуатації. Конструкції не потрібно фарбувати, покривати лаком або утеплювати на зиму. Віконні стулки можна відкривати в різних площинах, завдяки чому легко та зручно регулювати режим провітрювання приміщення.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Скільки коштують металопластикові вікна та як формується ціна?

  Ціни на металопластикові вікна варіюються залежно від виробника, використаних матеріалів, габаритів конструкції, типу відкривання та додаткової комплектації. Окрім того, металопластикові вікна можуть мати одно- або двокамерний склопакет і різні системи профілів. Від цих критеріїв також суттєво залежить вартість кінцевого продукту.

  Якщо ви не знаєте, як вибрати металопластикові вікна самостійно, зверніться за допомогою до наших спеціалістів. Ми порадимо оптимальний варіант конструкції з високою герметичністю всіх елементів, що забезпечить хорошу звукоізоляцію у вашому приміщенні. Це особливо актуально в промислових будівлях і приватних квартирах, де вікна виходять на галасливі міські вулиці.

  Для догляду за металопластиковими конструкціями підходять звичайні миючі засоби. Оскільки поверхня такого вікна ніколи не відшаровується, вона завжди має чудовий зовнішній вигляд, як у перший день після купівлі.

  Де купити металопластикові вікна?

  Придбати вікна з ПВХ можна за телефоном, вказаним на нашому сайті. Якщо у вас виникли додаткові запитання, зверніться до менеджерів із нашого відділу продажів. Ми надамо всі необхідні консультації та допоможемо з вибором віконної конструкції для вашого об’єкту.