Москітні сітки

 

Москітна сітка - це найбільш ефективний спосіб позбутися комах у будь-якому приміщенні: будинку, офісі чи магазині, не перешкоджаючи при цьому вільному проникненню свіжого повітря до кімнати.

Москітні сітки – надійний захист від комах і не тільки

Антимоскітна сітка цілодобово захищатиме вас від настирливих комах, дозволяючи з комфортом проводити вечори при включеному освітленні та спокійно спати вночі. Такі віконні аксесуари – це не лише захист від комах, пуху, пилу, але й спокійний сон і безпека для здоров’я.

Захисна сітка від комах виконується у вигляді легкої, але міцної конструкції з порожнистих алюмінієвих планок. Вона обладнується сіткою, виготовленою з полімерного фібергласового скловолокна. Ця конструкція монтується на профільній системі та є простою, але водночас досконалою. Сітка від комарів дуже міцна, вона навіть витримує вагу дорослої кішки та не псується від котячих кігтів.

Сітка москітна – це технічно досконала конструкція, що легко монтується і відрізняється надійністю та зручністю в експлуатації. Вона не викликає труднощів у догляді — аксесуар можна вимити під краном чи просто протерти звичайною вологою губкою, а кріплення взагалі не потребують догляду. Москітні сітки виготовляються індивідуально з урахуванням розмірів вікон, на яких вони будуть встановлені. Наші замірники роблять точні заміри, тому клієнти отримують сітки, що ідеально вписуються за розміром до віконного отвору. Ми гарантуємо, що з нашими віконними аксесуарами жодна комаха не потрапить до вашої оселі.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Запитання – Відповідь

  • Чи потрібно знімати москітну сітку на зиму? Можна, але не обов′язково. Це залежить від того, чи є у вашій квартирі або будинку місце для зберігання сітки. Якщо ні, можна сміливо залишити її на зиму. Рамка сітки зроблена з алюмінію, що відрізняється стійкістю до корозії та перепадів температур. Так само й матеріал самої сітки - ПВХ, - стійкий до температурних коливань.
  • Як помити москітну сітку? Мити сітку потрібно раз на рік , на сітці буде збиратись вся вулична пилюка. Для миття сітку краще зняти, та помити її в ванні або в душі за допомогою звичайної губки та прального порошку під струменем води.
  • До яких вікон підходять сітки? Антимоскітні сітки призначені для металопластикових вікон із будь-яким профілем від різних виробників. Також іх можна встановлювати на дерев′яні вікна з євробрусу. В такому випадку слід використовувати кронштейни для закріплення сітки дещо іншої форми. Немає потреби в свердлінні отворів у віконній конcтрукції. Профіль та його лаковане покриття залишається цілим. Як правило, вікна з євробрусу мають коричневий колір, тому й антимоскітні сітки мають виготовлятися для таких випадків із коричневою рамкою.
  • Як правильно заміряти рамну москітну сітку? Для замовлення рамних москітних сіток необхідно заміряти світловий отвір вікна. Для цього знадобиться звичайна рулетка. Відкриваєте стулку вікна та вимірюєте внутрішній розмір світлового отвору - від гумки до гумки.
  • Де купити москітну сітку? Зробити замовлення можна прямо на нашому сайті. Якщо вас цікавить москітна сітка, її ціна, види та детальні характеристики, зверніться за консультацією до спеціалістів із нашого торгового відділу. Це можна зробити за допомогою електронної пошти або вказаного номеру телефону.