Відливи на вікна

Віконні відливи - обов’язковий елемент сучасної віконної системи, призначений для захисту нижньої частини конструкції від руйнівних факторів навколишнього середовища, таких як дощ, сніг, перепади температури, пориви вітру та інші погодні чинники.

Відливи на вікна та їхні основні особливості

У сучасних будинках дуже рідко можна помітити віконні системи без відливів. Це пов’язано з тим, що хоча роль цих дрібних деталей непомітна, вона залишаться дуже важливою. Відливи виконують не лише практичну, але й декоративну функцію. Вони виступають у якості декоративного оздоблення фасаду та надають завершеного зовнішнього вигляду будь-якій будівлі. Розмаїття кольорів, у яких можуть бути виготовлені відливи, дозволяє підібрати колір до відтінку віконної рами.

Відливи віконні мають наступні основні переваги:

  • тривалий термін експлуатації;
  • забезпечення захисту від корозії, перепадів температури, механічних пошкоджень та опадів;
  • збереження первинного зовнішнього вигляду протягом усього періоду експлуатації;
  • доступна ціна.

Головні вимоги до віконного відливу – жорсткість і висока стійкість до різких змін температури. Тільки виріб, який відповідає цим вимогам, може вважатися якісним.

 Види відливів на вікна

Віконні відливи можна сміливо називати важливою деталлю та справжнім акцентом в екстер’єрі будинку. Залежно від матеріалу, з якого вони виготовлені, виробники виділяють наступні різновиди водовідливів:

  • Пластикові. ПВХ, який активно використовується при виробництві віконних конструкцій, не пересихає та не вигоряє на сонці. Він не чутливий до впливу вологи та відрізняється високою вогнестійкістю. Пластикові відливи мають естетичний зовнішній вигляд, стабільно тримають форму та легко підбираються відповідно до дизайну вікон.
  • Алюмінієві. Вироби з цього матеріалу не чутливі до холоду, кислотних опадів і подряпин. Алюмінієві відливи покриваються лаком, який протягом усього періоду експлуатації віконного аксесуару зберігає свій початковий відтінок.
  • Оцинковані. Відливи з оцинкованої сталі покриваються антикорозійним шаром. Вони характеризуються стійкістю до атмосферних явищ, механічних пошкоджень і різких змін температури. Довговічний варіант екстер’єрного декору, що має естетичний зовнішній вигляд.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

    Як встановити відливи?

    Зазвичай установка або заміна відливу відбувається безпосередньо під час монтажу віконної конструкції. В такому випадку верхню частину відливу заводять під віконну раму, закріплюючи саморізами. Якщо ви вирішили встановити відливи на вікна, монтаж краще довірити спеціалістам. Тільки так вдасться уникнути потрапляння вологи до віконного отвору та майбутньої деформації опори конструкції і самої стіни.

    При встановленні віконного відливу слід підібрати оптимальну ширину зовнішнього підвіконня таким чином, щоб він не виступав за межі фасадної стінки більше, ніж на 40-60 мм. Після того, як майстри закріплять водовідлив і зафіксують його на віконному профілі, пусте місце під ним можна заповнити монтажною піною. Головне - перед цим додатково зафіксувати центр відливу. Такі заходи допоможуть уникнути деформації, яку може спричинити тиск піни.

    Поставити додаткові запитання щодо особливостей вибору та монтажу віконних відливів можна нашим спеціалістам із торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті.