Ролети

Ролети включають в себе напрямне полотно, короб та механізм управління. Полотно складається з окремих ламелів, які скріплюються між собою. Вони намотуються на вал, що знаходиться в коробці. Таким чином, в робочому стані захисні ролети повністю закривають отвір, а в піднятому - змотуються в короб, який знаходиться згори.

Жалюзі ролети та їхні основні особливості

Полотно ролет може бути виконано з алюмінієвого або сталевого одно- або двостінного профілю, внутрішня порожнина якого наповнена пінополіуретаном. Виготовляється профіль методом роликової прокатки або методом екструзії (суцільнотягнені профілі). Екструдовані профілі відрізняє більш висока протизламна стійкість і вища ціна. Алюмінієві профілі забезпечують відсутність корозії протягом усього терміну служби захисних жалюзі, тому мають більш привабливий зовнішній вигляд.

Захисні ролети монтуються до віконних, дверних і гаражних отворів. У чомусь вони можуть бути схожими за виглядом із деякими видами жалюзі, проте основна їхня функція — захист для вікон, вхідних дверей квартир та магазинів. Зазвичай ролети встановлюються ззовні для захисту скла від розбиття та безпосередньо від проникнення зловмисників.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Причини купити ролети на вікна

  Переваги захисних ролетів у порівнянні з ґратами:

  • неможливо перекусити гідравлічними ножицями як ґрати;
  • не псують зовнішнього вигляду будівлі, тому що можуть бути підняті в денний час, або навіть сховані в стіні отвору (захисні ролети із прихованим коробом);
  • завдяки широкій гамі кольорів завжди чудово поєднуються з кольором фасаду;
  • зменшують витрати на опалення, заощаджуючи приблизно 30% тепла;
  • захищають від зовнішнього шуму.

  Привід для відкривання-закривання захисних ролетів може бути ручним механічним або електромеханічним. Електромеханічний привід легко впорається з полотном вагою до 200 кг. Полотно характеризується такими параметрами: висота, ширина і товщина. Воно може бути суцільним, перфорованим або ґратчастим.

  Ролокасети мають також практичні переваги перед звичайними віконницями або іншими конструкціями даного типу. Їх зручно мити, вони майже не вимагають профілактичного обслуговування, надзвичайно рідко ламаються. Ролети та рулонні ворота користуються великим попитом як серед приватних осіб, так і серед промислових підприємств.

  Ролети, ціна яких залежить від особливостей конструкції, типу полотна та розмірів, можна купити на нашому сайті. Враховуючи ці критерії, ви легко знайдете найбільш оптимальний варіант. Якщо виникнуть додаткові запитання стосовно того, як купити ролети в місті Львів, зателефонуйте нам за вказаним номером і отримайте детальну консультацію у відділі продажів.