Комплектуючі для вікон

Віконна фурнітура та комплектуючі - це елементи, необхідні для повноцінного функціонування віконних конструкцій. Радимо не економити на якості додаткових опцій, оскільки саме від них багато в чому буде залежати зручність експлуатації вікна. При виборі скористайтеся порадами досвідченого майстра або поставте запитання торговим менеджерам компанії, в якій вирішили придбати віконну конструкцію.

Які бувають комплектуючі для вікон?

Компанія Нобілюкс пропонує наступні варіанти віконних комплектуючих:

  • відливи на вікна;
  • підвіконня;
  • ставні;
  • москітні сітки;
  • жалюзі;
  • ролети.

Підвіконня – це своєрідний елемент декору нижньої частини вікна. Окрім естетичної функції, він також має цілком практичне призначення. На підвіконнях можна зберігати різні дрібнички або вазони з квітами. Віконні відливи встановлюються з зовнішнього боку та захищають монтажний шов, розташований під віконною конструкцією, від снігу, дощу та інших опадів.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

    Москітна сітка монтується на готове вікно. Вона захищає приміщення від потрапляння пилу, дрібного сміття та комах із вулиці. Завдяки москітним сіткам ми можемо часто провітрювати приміщення в теплу пору року та завжди насолоджуватися свіжим повітрям. Жалюзі та ролети виступають у якості сонцезахисних систем. Одночасно вони можуть грати роль декоративного елемента, тому їхній дизайн повинен гармонійно вписуватися до загального стилю інтер’єру.

    Щоб отримати більш детальну інформацію або замовити комплектуючі для вікон, телефонуйте нам за номером, вказаним на сайті.