Підвіконня Danke

Вікна з металопластику вже використовуються в багатьох міських квартирах, приватних будинках і офісах, але й далі продовжують набувати ще більшої популярності серед споживачів. Це говорить про високу якість та універсальність таких виробів. Однак придбати якісне вікно недостатньо, важливо також подбати про додаткові опції та декоративні елементи до нього. Однією з незамінних деталей, яка повинна супроводжувати кожну віконну конструкцію, є підвіконня. Ми пропонуємо вам звернути увагу на виробника Данке, продукція якого заслужила гідну репутацію в різних країнах світу.

Lalbero Bianco – біле дерево
Lalbero dell'oro – золотий дуб
Lalbero Bruno – коричневий дуб
Marmor Classico – сірий мармур
Lalbero Classico – світлий дуб
Wenge – венге
Creme de Turque – світло-бежевий мармур
Onyx – рожевий онікс
Lucido Bianco – білий глянець
Mahagony - червоне дерево

Підвіконня Danke: секрет популярності

Компанія Данке – лідер, який випускає продукцію, що не має аналогів у своїй галузі бізнесу. Використання новітнього німецького обладнання та сучасних технологій виробництва зробило можливим виготовлення легких і одночасно міцних пластикових підвіконь. Сьогодні підвіконники Данке відомі своєю високою якістю по всій Європі. Це без перебільшення найбільш надійний варіант із усіх існуючих.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

   

  Переваги підвіконь Danke

  • Особливе покриття. Поверхня підвіконь покривається глянцевим німецьким ламінатом. Він володіє стійкістю до різких перепадів температур і впливу ультрафіолетових променів. Будь-який бруд легко стерти з поверхні, він не забивається до дрібних тріщин, як це траплялося зі старими підвіконнями.
  • Надійність. Використовується особлива технологія виробництва внутрішніх ребер, яка забезпечує високу міцність конструкції. На підвіконня Данке можна сміливо ставати ногами під час миття вікон. Вони не зламаються та не прогнуться навіть під впливом значних фізичних навантажень.
  • Екологічність. У процесі виробництва не використовуються формальдегіди або інші шкідливі речовини. Таким чином, продукція Данке залишається абсолютно безпечною для здоров’я людей і не несе шкоди навколишньому середовищу.
  • Налагоджена технологія виробництва. Кожна одиниця продукції виготовляється з використанням німецького обладнання, а вся сировина поставляється з Німеччини. Виробничий процес контролюється на всіх етапах, тому підвіконня відповідають європейським стандартам якості.
  • Широкий асортимент колірних рішень. Споживачі можуть обирати з 11 різноманітних варіантів декору. Можна придбати підвіконня стандартного білого кольору або з візерунком, який імітує натуральне дерево чи мармур. Окрім того, пропонується великий вибір відтінків. Ви з легкістю знайдете варіант, який найкраще пасуватиме до вашого інтер’єру.
  • Стійкість до подряпин та інших механічних пошкоджень.

  Якщо у вас виникли додаткові питання стосовно характеристик підвіконь Данке або ви вже готові здійснити покупку, зв’яжіться з нами за номером, вказаним на сайті.