Жалюзі горизонтальні

Важкі великі штори та гардини вже давно не користуються попитом серед сучасних споживачів. Вони збирають багато пилу та погано пропускають сонячне світло, забезпечуючи погане природне освітлення кімнати. В наші дні більш зручним і практичним варіантом віконного декору вважаються горизонтальні жалюзі. Вони широко використовуються в житлових приміщеннях, офісах і школах.

Особливості горизонтальних жалюзі

Це не лише стильний віконний аксесуар, але й надійна сонцезахисна система. Вона комплектується ламелями, що мають широкий діапазон обертання. Це дозволяє точно контролювати кількість сонячного світла, що потрапляє до приміщення. На відміну від класичних штор, горизонтальні жалюзі не вимагають складного догляду. Якщо текстильні вироби потрібно регулярно прати та прасувати, у випадку з жалюзі достатньо буде просто періодично протирати їх від пилу.

Горизонтальні жалюзі, що складаються з тонких світлих ламелей, виглядають витончено та елегантно, тому ідеально впишуться до класичного інтер’єру. У великих приміщеннях зазвичай встановлюють сонцезахисні системи з електричним приводом. Їхнє положення можна регулювати за допомогою пульта дистанційного керування.

Жалюзі горизонтальні: переваги

До списку основних функціональних і декоративних переваг жалюзі горизонтального типу належать наступні:

 • Максимальний захист від сонячних променів і зручне регулювання рівня освітлення в приміщенні.
 • Візуальне збільшення розміру вікна та розширення простору. Особливо актуально для маленьких приміщень.
 • Універсальність. Горизонтальні жалюзі не лише вдало підкреслюють стилістику будь-якого помешкання, але й органічно вписуються до офісного інтер’єру.
 • Простий процес монтажу та невибагливість у догляді.

 

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

   

  • Можливість кріплення конструкції до стелі або мансардних вікон.
  • Наявність захисного покриття, що робить горизонтальні жалюзі стійкими до ультрафіолетових променів.
  • Тривалий термін експлуатації (за умови, що монтаж був виконаний за всіма правилами).

  Замовити жалюзі горизонтальні в місті Львів можна за телефоном, вказаним на нашому сайті. Спеціалісти відділу продажів нададуть вам усю необхідну інформацію та в разі потреби допоможуть із вибором сонцезахисних систем.