Балконні двері

Балконні двері – це та конструкція, яка може комплектуватися одним або двома вікнами по боках, що в свою чергу можуть бути як відкривними, так і глухими. Така конструкція призначена не лише для відокремлення балкону від основного приміщення, вона також виконує ще 2 важливі функції: захисну і енергозберігаючу. Дверна конструкція може повністю складатися зі скла. Такий варіант виглядає дуже ефектно та сучасно. Також існують балконні двері, розділені по горизонталі на певну висоту. За бажанням знизу ви можете вибрати як скло, так і сендвіч панель.

Металопластикові балконні двері: види

Вибір того чи іншого типу дверей залежить від особливостей конкретного приміщення, форми та габаритів дверного отвору, а також від ваших індивідуальних побажань. Якщо біля дверей немає вікон, сміливо встановлюйте звичайну дверну конструкцію.

Якщо біля балконних дверей є вікно, ви можете його замовити як відкривним, так і глухим, не бійтеся замовляти глухе вікно на балконному блоці, балконні двері мають ті самі функції провітрювання, що і вікно, тому ви зможете провітрити свою квартиру. Також глухе вікно за рахунок меншої кількості перегодорок дає більшу кількість світла в оселю.

Власники великих балконів можуть встановити двостулкову конструкцію, що в народі називається «Французький балкон». В такому випадку вони матимуть двоє дверей, які відкриватимуться всередину.

Головна перевага профілю Salamander – міцність. Цей матеріал неможливо розбити, він легший, ніж склопакет, завдяки чому не чинить значного навантаження на фурнітуру. При використанні металопластикових балконних дверей термін експлуатації віконної фурнітури збільшується приблизно на 2-3 роки.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Переваги балконних дверей із ПВХ

  Розвиток сучасних технологій дозволяє виготовляти продукцію з металопластику, що відрізняється першокласною якістю. Стрімкий ріст популярності балконних дверей із ПВХ пов’язаний із наступними перевагами цього матеріалу:

  • екологічність;
  • тривалий термін експлуатації;
  • підвищені шумо- та теплоізоляція;
  • простота в догляді та використанні;
  • стійкість до перепадів температури і негативних погодних умов;
  • естетичний зовнішній вигляд.

  Залежно від особливостей конкретного приміщення та ваших уподобань, можна підібрати двері на балкон із різними типами механізмів відкривання. До найбільш поширених варіантів належать наступні механізми:

  • розсувний - ідеальний вибір, коли треба заощадити простір;
  • поворотно-ухильний - двері з таким механізмом обладнуються ручкою, положення якої можна міняти (такі двері можна відчинити повністю або в режимі провітрювання).

  Догляд за металопластиковими дверями нічим не відрізняється від догляду за вікнами з аналогічного матеріалу. Достатньо лише час від часу очищувати поверхню від забруднень за допомогою звичайної вологої ганчірки та неагресивної побутової хімії. Для підвищення терміну експлуатації дверей можна зрідка змащувати ущільнювач та фурнітуру. Металопластикові дверні конструкції не втрачають естетичного зовнішнього вигляду протягом усього терміну використання.

  Де купити балконні двері?

  Якщо ви вирішили встановити двері на балкон і зупинили свій вибір на металопластикових конструкціях, пропонуємо ознайомитися з каталогом наших товарів. Додаткові запитання щодо характеристик і особливостей продукції, яка вас зацікавила, можна поставити спеціалістам із нашого відділу продажів. Телефонуйте за номером, вказаним на сайті.