Жалюзі день ніч

Жалюзі – це сучасні сонцезахисні системи для вікон, які з кожним днем набувають все більшої популярності. Оскільки виробники пропонують широкий асортимент різновидів такого віконного декору, підібрати відповідний варіант для своєї оселі чи офісу дуже просто. Жалюзі день-ніч користуються попитом, завдяки своєму оригінальному дизайну та високій функціональності. Далі ми поговоримо про основні особливості та переваги цього типу сонцезахисних систем.

Що таке жалюзі день ніч?

Такі жалюзі ще називають “зебра”, що зумовлено особливостями їхньої конструкції. Це подвійна рулонна штора, що складається з тканини, в якій чергуються смужки з прозорого та непрозорого матеріалу. Принцип роботи системи день-ніч дуже простий: під час підйому або опускання штори смуги зміщуються відносно одна одної, змінюючи таким чином рівень освітленості приміщення. Можна також повністю підняти полотно штори, щоби забезпечити максимальну кількість природного освітлення. Керувати механізмом можна за допомогою звичайного ланцюжка.

Жалюзі день ніч мають простий процес монтажу. Вони встановлюються без свердління з використанням надійного будівельного скотчу. Таке кріплення не залишає слідів та не псує поверхні пластикового вікна. Ще один спосіб – закріпити жалюзі за допомогою саморізів. Це надійний варіант, який забезпечує безшумну роботу механізму. Саморізи залишаються абсолютно непомітними для стороннього ока, тому конструкція, закріплена таким чином, виглядає дуже естетично.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Переваги жалюзі день і ніч

  До списку причин, які виступають на користь купівлі таких подвійних рулонних штор належать:

  • можливість створення кількох режимів освітлення за допомогою одного типу жалюзі;
  • широкий вибір кольорів, тканин і декоративних варіантів для оформлення вікна;
  • відсутність видимих кріплень і необхідності в свердлінні;
  • алюмінієвий короб, який не деформується та не жовтіє навіть після тривалої експлуатації;
  • наявність напрямних елементів, завдяки яким при відкриванні стулки пластикового вікна тканина не буде хитатися;
  • доступна ціна (залежить від розмірів і типу систему, а також від категорії тканини, з якої виготовлені штори).

  Замовити якісні жалюзі день-ніч можна за телефоном, вказаним на сайті. Якщо у вас виникли додаткові запитання стосовно вартості та характеристик нашої продукції, зверніться до спеціалістів відділу продажів. Ми із задоволенням надамо всі необхідні консультації.