Профільні системи

Переваги пластикових вікон перед дерев’яними широко відомі, тому більшість споживачів не доводиться переконувати в тому, що металопластикові конструкції стануть вигідною покупкою. В той же час можна знайти не так багато інформації стосовно вибору профільної системи, тому проблеми з цим питанням досі виникають. Із цієї статті ви дізнаєтеся, як правильно підібрати вікна для свого дому чи квартири.

 

Віконний профіль і його основні особливості

Часто у випадках із різними типами будівель висуваються різні вимоги до профілю вікон із ПВХ. Підбирати найкраще рішення для конкретного об’єкта найкраще буде за допомогою менеджера з фірмового салону. Незважаючи на те, що якісний профіль не може виступати гарантією того, що вся віконна система буде мати високі технічні показники, його якість відіграє важливу роль.

Ми пропонуємо своїм клієнтам наступні профільні системи на вибір:

 • Salamander 2D;
 • Brugmann BluEvolution 73;
 • Salamander BluEvolution 92;
 • Salamander Streamline 76 – (кількість камер 5);
 • Salamander BluEvolution 82;
 • Salamander Streamline 76 – (кількість камер 7).

Готова продукція, виконана на основі зазначених вище віконних профілів, має унікальні технічні характеристики, що допоможуть зробити вашу оселю теплою та затишною. Назвати найкращий віконний профіль не наважиться навіть найбільш кваліфікований спеціаліст, оскільки вибір завжди залежить від особливостей конкретної будівлі. Віконні системи з металполастику користуються популярністю за рахунок того, що забезпечують надійний захист приміщення від галасу, пилу та вологи, а також допомагають суттєво знизити витрати на опалення в зимовий період.

Ми пропонуємо профільні системи, при виробництві яких використовуються сучасні високоякісні матеріали та новітні технології. Наші вікна витримують різкі перепади температур і добре виконують свої функції навіть під час аномального холоду чи спеки.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Переваги віконних профілів Salamander

  Якщо ви досі розмірковуєте над тим, чи варто віддати перевагу віконним конструкціям, виготовленим на основі профілю Salamander, радимо ознайомитися зі списком переваг цієї продукції:

  • Сучасний дизайн. Якісне вікно повинне бути не лише практичним і надійним, від його зовнішнього вигляду буде залежати загальне враження від екстер’єру вашого будинку. Правильно оформлені металопластикові вікна також можуть зіграти важливу роль в оформленні інтер’єру приміщення.
  • Довговічність і простота в догляді. Вікна ПВХ не потребують спеціального догляду та зберігають свій первинний зовнішній вигляд протягом усього періоду експлуатації.
  • Хороша шумо- та теплоізоляція.
  • Доступна вартість. Металопластикові вікна відрізняються оптимальним співвідношенням ціни та якості.

  Замовити вікна з ПВХ можна, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті. Наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання та допоможуть з вибором відповідного віконного профілю.