Бамбукові жалюзі

Бамбукові жалюзі – це незвичайні сонцезахисні системи, що мають унікальний дизайн і користуються широким попитом серед прихильників еко-дизайну. Вироби, виготовлені з натурального бамбука, зроблять будь-яке приміщення по-домашньому теплим і затишним. Вони особливо сподобаються поціновувачам східного стилю в інтер’єрі. Рівень захисту від сонячних променів буде залежати від щільності плетіння, що використовувалася при виготовленні.

Чому бамбукові жалюзі такі популярні?

Такі жалюзі виготовляються зі спресованих бамбукових паличок або тростинок. Ці сонцезахисні системи добре перешкоджають проникненню сонячних променів і забезпечують непогану термоізоляцію (її рівень залежить від структури плетіння волокон). Бамбукові жалюзі – це вишукані та оригінальні вироби з натуральних матеріалів. Вони допоможуть зробити унікальним будь-який інтер’єр.

У процесі виробництва можуть використовуватися різні варіанти бамбуку: круглий, плаский, тонкий, зігнутий або пресований. Нитки для плетіння також мають свою колірну гаму. Можна підібрати їх до кольору полотна або навпаки вибрати контрастний варіант, який додасть жалюзі виразності. Бамбук, із якого виготовляються сонцезахисні системи, дуже легкий і одночасно міцний. Окрім того, він відрізняється високою стійкістю до вологи.

Переваги бамбукових жалюзі

Бамбукові жалюзі, ціна яких варіюється залежно від характеристик конкретного виробу (розмірів, особливостей матеріалу і т. д.), мають наступні основні переваги:

  • екологічність (при виробництві використовуються лише натуральні матеріали без жодних штучних добавок);
  • стійкість до ультрафіолетових променів (забезпечується за рахунок обробки полотна спеціальними засобами, що перешкоджають вигорянню бамбуку на сонці);
  • тривалий термін експлуатації (при правильному догляді бамбукові жалюзі прослужать більше 10 років);
  • оригінальний дизайн;
  • простота в догляді (достатньо періодично проводити сухе прибирання за допомогою пилосмока, а раз на місяць протирати ламелі за допомогою аерозольного поліролю).

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

    Бамбукові жалюзі: де купити вигідно?

    Якщо ви шукаєте якісні бамбукові жалюзі в місті Львів, зверніться до нашого відділу продажів за вказаним номером телефону. Ми надамо всі необхідні консультації та в разі потреби допоможемо з вибором віконного декору для вашого приміщення.