Жалюзі з тканини

Один із найкращих способів захистити приміщення від надлишку сонячного світла вважаються тканинні жалюзі. Це зручний сучасний формат віконних аксесуарів, який широко використовується в житлових та офісних приміщеннях. Такі жалюзі виготовляються з м’якого матеріалу, завдяки чому в приміщенні створюється тепла та затишна атмосфера. Вони мають значно естетичніший зовнішній вигляд, ніж пластикові аналоги.

Жалюзі з тканини: різновиди

Такі віконні аксесуари випускаються в широкому асортименті та завдяки особливостям своїх кріплень вважаються універсальними сонцезахисними системами. Тканинні жалюзі можна встановити на дерев’яні, металопластикові та інші види віконних конструкцій. Основний матеріал, який використовується при виготовленні таких штор – міцні тканини, оброблені антистатичними розчинами та засобами, що відштовхують пил. За своєю формою, жалюзі поділяються на:

 • горизонтальні;

 • вертикальні.

Під час оформлення житлових приміщень широким попитом користуються вертикальні моделі. Це більш зручний та дешевий варіант, ніж горизонтальні жалюзі, за допомогою яких частіше декоруються офіси.

Жалюзі тканинні: головні переваги

Тканинні сонцезахисні системи мають низку переваг перед виробами з інших матеріалів і стандартними шторами:

 • Невибагливість у догляді. Досягти цього вдається за рахунок спеціальної обробки матеріалу. Для очищення від забруднень достатньо буде періодично проводити сухе прибирання за допомогою пилосмока.
 • Доступна вартість. Тканинні жалюзі можуть виготовлятися як із натуральних, так і зі штучних матеріалів. Оскільки для готового виробу не потрібні значні об’єми тканини, за невисокою ціною можна придбати не лише жалюзі з поліестеру, але й моделі з бавовни та жаккарду.
 • Гігієнічність. Жалюзі з тканини значно гігієнічніші за звичні нам тюлі та штори. Їх виготовляють лише з гіпоалергенних матеріалів, просочених пиловідштовхувальним засобом, який залишається в тканині навіть після багаторазового прання.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  • Широкий вибір. Можна не лише зробити вибір серед багатого асортименту кольорів і фактур, але й придбати жалюзі, що будуть вдало комбінуватися зі шторами та створювати таким чином складні та оригінальні інтер’єрні композиції.
  • Можливість регулювати ступінь освітленості приміщення. Ви самі можете відрегулювати режим: від легкого розсіювання світла до повного затемнення.

  Купити тканинні жалюзі у Львові можна, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті. Якщо у вас виникли додаткові запитання, поставте їх менеджерам торгового відділу нашої компанії.