Панорамні вікна

Сучасні виробники пропонують ефективне рішення для покращення природного освітлення в приміщенні. Йдеться про панорамні вікна, що не лише ефектно виглядають в інтер’єрі, але й дозволять відкрити вид на мальовничий пейзаж за вікном. Сфера використання таких конструкцій надзвичайно широка. Їх встановлюють у приватних котеджах, розташованих поблизу лісу або узбережжя, готелях, які знаходяться на мальовничій місцевості, та навіть у квартирах сучасних багатоповерхівок. Вікна панорамного типу - ідеальний варіант для створення оригінального інтер’єру та організації хорошого природного освітлення в кімнаті.

Панорамні вікна

Що таке панорамні вікна?

Зазвичай до такого типу вікон відносять конструкції розміром від підлоги до стелі. Вони можуть бути глухими або обладнуватися системою відкривання, однак основною їхньою відмінністю є великі габарити. Залежно від архітектурних особливостей конкретного приміщення та естетичних уподобань власника квартири чи будинку, прозорою можна зробити цілу стіну або навіть кілька стін. За різними критеріями, панорамні вікна поділяються на:

 • алюмінієві або з ПВХ (алюміній використовується у випадках, коли потрібно встановити особливо великогабаритні конструкції);
 • глухі або з фрамугою (з відкидною системою відкривання);
 • стандартної прямокутної форми, овальної або круглої.

Оскільки вікна панорамного типу завжди мають велику площу скла, до такої конструкції висуваються особливі вимоги. По-перше, до неї повинно входити загартоване скло. По-друге, вікно має виготовлятися з урахуванням можливих вітрових і снігових навантажень.

Інтенсивний світловий потік, який наповнює все приміщення, одночасно виступає в якості головної переваги та основного недоліку великих панорамних вікон. Негативний бік наявності габаритного скла в приміщенні ми відчуваємо в літні сонячні дні, коли просто не обійтися без сонцезахисних віконних систем. Щоб не відчувати дискомфорту від надлишкового освітлення та спеки, не обов’язково відмовлятися від панорамних вікон. Достатньо придбати захисні рулонні штори, що стануть не лише практичним доповненням віконної конструкції, а й стильним елементом інтер’єру.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Де використовується та скільки коштує панорамне вікно

  Великі вікна універсальні та все частіше зустрічаються в найрізноманітніших приватних і комерційних будівлях. Вони використовуються для наступних цілей:

  • скління балконів і лоджій;
  • огородження внутрішнього басейну;
  • облаштування тераси;
  • створення прозорих стін при облаштуванні зимового саду (в цьому випадку в панорамних вікон подвійна функція: пропускання природного освітлення до приміщення та створення естетичного зовнішнього вигляду);
  • оформлення еркерів, тобто ділянок стіни, що виступають із загальної площини приміщення;
  • часткове скління дач, квартир, будинків.

  Якщо ви вирішили придбати панорамні вікна, враховуйте, що ціна конструкції буде залежати від її габаритів, якості скла та віконного профілю. Отримати більш детальну інформацію щодо ціноутворення можна у спеціалістів.

  Замовити якісні панорамні вікна за доступними цінами ви можете в нашому відділі продажів. Щоб зв’язатися з менеджерами, просто зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Ми допоможемо підібрати найбільш оптимальний і вигідний варіант для вашого об’єкту.