Металопластикові двері

Двері з ПВХ - універсальний варіант для приватних і комерційних приміщень. Металопластикові двері можуть використовуватися в якості зовнішніх і міжкімнатних конструкцій. Завдяки своїй довговічності вони чудово підходять для приміщень, через які щоденно проходить великий потік людей. Полівінілхлорид - це надійний і практичний матеріал, що протягом багатьох років зберігає естетичний зовнішній вигляд.

Що таке металопластикові двері?

Сучасні пластикові двері можуть мати різні функціональні особливості залежно від того, яке в них призначення. Всі двері металопластикові відрізняються високою стійкістю до зношування, надійністю та зручністю в експлуатації. Додатковими перевагами цих конструкцій вважаються:

 • підвищений рівень міцності;
 • якісна фурнітура та можливість придбати додаткові функціональні елементи;
 • широка гама можливих кольорів (можна навіть вибрати оздоблення “під дерево”);
 • високі тепло- та звукоізоляційні властивості;
 • простий догляд;
 • широкий вибір можливих склопакетів (звичайне, протиударне, тоноване скло).

Якщо ви шукаєте вхідні або міжкімнатні двері в місті Львів, радимо звернути увагу на продукцію Salamander, яка представлена в більш ніж 40 країнах по всьому світу. Споживачі обирають цього виробника через незмінно високу якість, перевірену часом, та доступні ціни.

 Як вибрати металопластикові двері?

Перш ніж купити металопластикові двері, слід звернути увагу на такі основні критерії:

 • Майбутнє призначення конструкції. Установка буде здійснюватися на балконі, в кімнаті чи при вході до будинку.
 • Габарити. Необхідний розмір конструкції визначається відповідно до архітектурних особливостей конкретного об’єкту.
 • Дверний профіль. Це основа будь-якої дверної конструкції, тому саме від якості профілю залежатиме термін експлуатації придбаного товару.
 • Оздоблення. Пластикова поверхня може бути фарбованою або мати ламіноване покриття. В другого варіанту більш широкі декоративні можливості: сучасні виробники  пропонують замовити двері з оздобленням під дерево або мармур. Досягти подібного ефекту за допомогою фарби майже неможливо. Перевага фарбованої поверхні полягає в тому, що вона відрізняється більшою стійкістю до механічних пошкоджень.
 • Наповнювач. У цьому пункті йдеться про встановлення до полотна цільної пластикової конструкції або склопакету. Пластиковий масив гірше зберігає тепло, ніж сучасний склопакет.
 • Ціни металопластикових дверей. Чітко відповісти, скільки коштують пластикові двері, не зможе жоден виробник. Щоб дізнатися точну відповідь на це запитання, клієнту потрібно визначитися зі всіма пунктами, переліченими вище.

Щоб не помилитися з вибором, радимо перед купівлею товару проконсультуватися зі спеціалістом. Він допоможе підібрати ідеальний варіант саме до вашого конкретного об’єкту.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Де купити пластикові двері?

  Якщо ви збираєтеся встановити нові вхідні двері, розділити простір між кімнатами або організувати надійну шумо- та теплоізоляцію на балконі, ми маємо для вас швидке та вигідне рішення. Металопластикові конструкції користуються широким попитом серед споживачів і їхня популярність регулярно зростає. Купити двері в місті Львів радимо від надійного та перевіреного часом виробника Salamander. Ми пропонуємо продукцію, що виготовляється з використанням сучасного обладнання та передових німецьких технологій. Постійний контроль виробничого процесу та відповідальний підхід до роботи дозволяє нам надавати клієнтам гарантію на продукцію терміном до трьох років.

  Оформити замовлення металопластикових дверей або поставити додаткові запитання можна за телефоном, вказаним на сайті.