Виробництво дверей

Металопластикові двері – це відносно новий тип дверних конструкцій, що лише набирає популярності. Виготовлення дверей із ПВХ дозволило скласти гідну конкуренцію дерев’яним і алюмінієвим виробам. До основних вимог, яким повинні відповідати конструкції з цього матеріалу, належать простота в експлуатації, висока шумо- і теплоізоляція, а також надійність.

Виробництво дверей

Двері ПВХ виготовляються з термопластичної маси, яку отримують із нафти, солей і відповідних добавок, що забезпечують всі необхідні експлуатаційні характеристики вже готової продукції. Список додаткових речовин, які додаються до складу матеріалу, включає в себе:

  • полімерні допоміжні реагенти;
  • наповнювачі;
  • стабілізатори;
  • фарбуючі пігменти;
  • пластифікатори та інше.

Ці та інші складники кожен із виробників може додавати в різних кількостях. Точний секрет виробництва зазвичай не розголошується, оскільки від процесу виготовлення багато в чому залежать якість і переваги, які матиме готова продукція.

Поріг і рама дверей комплектуються ущільнювачами. Це дуже важливий момент, оскільки від якості та правильності установки ущільнювача напряму залежать звуко- та теплоізоляційні властивості всієї конструкції.

Всі дверні конструкції комплектуються фурнітурою. Що якіснішою вона буде, то довше прослужать металопластикові двері. До основних елементів фурнітури належать дверний замок і петлі, які можна регулювати. За бажанням клієнта двері також можна обладнати протизламною фурнітурою зі зламостійкими ручками.

У випадках, коли дверний отвір має нестандартно великі розміри, найбільш оптимальне рішення – встановити розсувні двері. Вони легко переміщуються по напрямних, прості та практичні в експлуатації. За їхньою допомогою можна не лише заощадити місце, але й додати оригінальності до звичного інтер’єру будинку чи квартири.

Металопластикові двері від виробника Salamander

Якщо не впевнені, якому виробнику дверних конструкцій із ПВХ можна довіряти, зверніть увагу на фірму Salamander. До списку основних причин купити пластикові двері від цього виробника належать:

  • використання новітніх німецьких технологій при виготовленні продукції;
  • 10 років гарантії на всі товари, представлені в каталозі;
  • швидка доставка, що забезпечується завдяки налагодженій роботі складу у Львові.

Отримати більш детальну інформацію щодо особливостей пластикових дверей Salamander, оформити замовлення або поставити додаткові запитання можна за телефоном, вказаним на нашому сайті. Менеджери торгового відділу із задоволенням нададуть вам усю необхідну інформацію.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації