Ролети на двері

Дверні ролети – це сучасний різновид жалюзі. До їхньої конструкції входить рулон і дві напрямних, по яких ковзають пластини. Ролети монтуються в дверних отворах і виконують роль захисного елемента. Завдяки таким конструкціям вдається додатково захистити приміщення від злому, галасу з вулиці, пилу та різноманітних атмосферних опадів (дощу, снігу).

Що таке ролети на двері?

Це надійне та міцне полотно, що має вертикальний спосіб відкривання, і в закритому положенні нагадує акуратно складений рулон. Ролети дверні можуть обладнуватися як ручним, так і автоматизованим приводом. Керування автоматичним приводом здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування або з використанням звичайного перемикача.

До основних елементів конструкції дверних ролет належать:

 • полотно (профіль полотна складається з ламелей, які можуть мати різну ширину та довжину і виготовляються з таких матеріалів, як сталь, алюміній і пластик);
 • напрямні, по яких переміщується полотно ролет;
 • вал з оцинкованої сталі, на який намотується полотно;
 • короб, призначений для захисту інших елементів конструкції від пошкодження.

Окрім описаних вище функцій, ролети на двері також захищають приміщення від холоду. Коли полотно опущене, двері не пропускають протягів. Практичне рішення – встановити ролети на балконні двері. Таким чином, ви зможете перешкодити втраті тепла взимку, а в літній період забезпечите прохолоду в приміщенні.

Переваги захисних ролет на двері

 1. Привабливий дизайн. Якщо ролети встановлюються з зовнішнього боку будівлі, конструкція з правильно підібраною колірною гамою стане стильним доповненням будь-якого фасаду.
 2. Протизламна функція. Зламати дверні ролети значно складніше, ніж звичайні двері. Ця процедура вимагатиме більше часу в зловмисників.
 3. Простота та зручність в експлуатації. Конструкцію можна відкривати та закривати не лише вручну, але й дистанційно, за допомогою спеціального пульта.
 4. Міцність і довговічність.
 5. Можливість зменшити втрати тепла взимку та зберегти комфортну прохолодну атмосферу в літній період.

Дверні рольтавні не вимагають складного догляду, їх не потрібно фарбувати. Достатньо буде лише раз на місяць промити полотно конструкції звичайною водою.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Де купити якісні ролети на двері?

  Якщо ви вирішили придбати ролети на двері, але хочете спочатку дізнатися, як формується ціна на таку продукцію, зв’яжіться для попередньої консультації з нашим відділом продажів. Ми надамо всю необхідну інформацію та допоможемо підібрати найбільш вигідний і оптимальний варіант для вашого приміщення.