Балкони та лоджії

Питання додаткових квадратних метрів часто цікавить як людей, що тільки планують купувати квартиру, так і власників вже придбаного житла. Часто саме за рахунок балконів вдається компенсувати нестачу корисної площі. Щоб цей додатковий простір можна було комфортно облаштувати та використовувати на свій розсуд, слід встановити якісні віконні та дверні конструкції. Ми рекомендуємо звернути увагу саме на металопластикові системи для балконів і лоджій.

Металопластикові балкони та їхні типи

Нижче ми розглянемо основні типи балконних конструкцій, які найчастіше встановлюються в сучасних будинках і квартирах.

Лоджія – на відміну від балкона, розташовується в ніші та є повноцінною частиною будинку. Вона має стелю та дві бокові стіни. Для скління лоджії не знадобляться з’єднувальні профілі. Оскільки лоджія зазвичай закріплена з трьох боків, скління може здійснюватися навіть за допомогою профілів, які чинитимуть на конструкцію значне навантаження.

Г-подібний балкон. Скління в основному здійснюється за допомогою металопластикової конструкції, що складається з фасадної та бокової частини, з’єднаних між собою під прямим кутом.

П-подібний балкон відрізняється одним із найскладніших типів скління. Основна проблема – забезпечення жорсткості конструкції та укріплення кутів парапету. При склінні часто доводиться використовувати додаткові металеві профілі.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Балкони пластикові: головні переваги

  Попит на сучасні пластикові балкони та лоджії росте з кожним роком. Здебільшого це пов’язано з наступними перевагами виробів із ПВХ:

  • Низька теплопровідність. Металопластик вважається доволі теплим матеріалом, особливо коли мова йде про широкі профільні системи. Зазвичай основна частина тепловтрат відбувається через склопакет, тому перед купівлею вікна варто ретельно підбирати не лише якісний профіль, але й фурнітуру, з’єднувачі, розширювачі, власне склопакет та інші елементи.
  • Відсутність токсичних виділень. Виробники ПВХ-систем давно відмовилися від додавання до складу своїх виробів свинцю, тому сучасні балкони з металопластику можуть встановлюватися в приміщеннях будь-якого призначення. Такі конструкції абсолютно екологічні та безпечні для здоров’я.
  • Простота в догляді. Металопластик можна мити будь-якою побутовою хімією. Він легко очищується від забруднень, не потребує фарбування чи покривання лаком.
  • Можливість виготовлення конструкції у вигляді розсувної системи. І хоча такий варіант зазвичай коштує дорожче за стандартне виконання, він дозволяє заощадити велику кількість простору. Це особливо актуально в умовах архітектурних обмежень.
  • Легке регулювання. Конструкція віконної фурнітури постійно модернізувалася та вдосконалювалася, завдяки чому зараз ми отримали досить зручну систему регулювання вікон. Стулка може відкриватися повністю або частково відхилятися для провітрювання.

  Де купити металопластикові балкони та лоджії?

  Якщо ви шукаєте пластикові балкони в місті Львів, радимо звернути увагу на вироби компанії Salamander. Знайти якісний металопластиковий балкон, ціна якого залежатиме від характеристик конкретної системи, допоможуть спеціалісти нашого відділу продажів. Ми надамо всі необхідні консультації та підберемо найбільш оптимальний варіант конструкції для вашого об’єкту.