Підвіконня Crystalit

Crystalit - це якісні сучасні підвіконня, які порівняно нещодавно з’явилися в Україні, але вже встигли заслужити довіру споживачів. Вироби цієї торгової марки мають ідеально гладку поверхню, відрізняються надійністю, високою стійкістю до вологи та перепадів температур. Підвіконня Кристаліт виготовляються на високотехнологічному заводі з використанням новітніх технологій і надійного німецького обладнання. Це екологічно чистий продукт із глянцевою поверхнею, що має двошарове акрилове покриття.

Білий дуб
Білий
Бристол
Венге
Горіх
Дуб природній
Золотий дуб
Махонь
Палермо

Підвіконня Crystalit: технічні характеристики та особливості

Конструкція включає в себе потовщені ребра та міцні зовнішні стінки, завдяки чому вдається гарантувати тривалий термін експлуатації без появи пошкоджень. За умови, що транспортування та монтаж виробу будуть здійснюватися в належних умовах, підвіконня прослужить до 50 років. Продукція не містить шкідливих домішок, свинцю та формальдегіду, тому залишається абсолютно безпечною для людей. Завдяки цьому підвіконня Кристаліт можна встановлювати навіть у дитячій кімнаті.

Доглядати за пластиковими підвіконнями не складно. Для цього можна використовувати будь-яку побутову хімію. Головне, щоб миючі засоби не містили ацетону, кислоти та розчинника.

Підвіконня Crystalit зберігають свій первинний зовнішній вигляд протягом усього періоду експлуатації. Вони не чутливі до ударів і механічних пошкоджень. Це практичний вибір для сучасного заміського будинку або квартири. Такі підвіконня також можуть встановлюватися в комерційних та офісних приміщеннях, оскільки відрізняються першокласною зносостійкістю.

 

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Основні причину купити пластикові підвіконня Кристаліт

  • тривалий термін експлуатації та відсутність необхідності у фарбуванні;
  • пластик не вигоряє на сонці, не чутливий до перепадів температур і впливу ультрафіолетових променів, матеріал не тріскається та не жовтіє;
  • підвіконня дозволяє збільшити ширину повітряного прошарку між віконною конструкцією та прилеглими до неї стінами (саме так у приміщенні зберігається оптимальна температура в будь-яку пору року).

  Підвіконники Кристаліт мають прямий капінос і завжди випускаються з глянцевим покриттям. Колірна гама складається з 9 відтінків. Також поверхня візуально може імітувати мармур та різні породи дерев. За якістю ці підвіконня вже встигли стати одними з найкращих.

  Поставити додаткові запитання щодо технічних особливостей і вартості пластикових підвіконь можна за телефоном, вказаним на сайті. Наші менеджери підберуть найбільш оптимальний і вигідний варіант, який ідеально впишеться до вашого інтер’єру.