Жалюзі вертикальні

Жалюзі вертикального типу – це система підвісних ламелей, які розсуваються від центру в різних напрямках (або навпаки – зсуваються з боків до центру). Вони можуть мати різний колір, однотонне або декороване виконання (із зображенням, візерунком чи орнаментом, які наносяться методом фотодруку). Розмір визначається залежно від габаритів конкретної віконної системи, для якої призначаються жалюзі.

Особливості конструкції вертикальних жалюзі

Серед основних конструктивних елементів, із яких складаються сучасні сонцезахисні системи з вертикальними ламелями:

 • карниз – несучий елемент, на який кріпляться ламелі (зазвичай виготовляється зі сплаву алюмінію);
 • ламелі – вертикальні планки, що можуть повертатися та розсуватися;
 • бігунки – рухомі елементи, завдяки яким карниз з’єднується з ламелями;
 • з’єднувальний ланцюжок – частина конструкції, що з’єднує планки знизу.

Вертикальні жалюзі добре захищають від прямих сонячних променів і широко використовуються в офісних і житлових приміщеннях, приватних і громадських установах. Широким попитом сьогодні користуються тканинні жалюзі, що зустрічаються в приміщеннях різного призначення. Офісним варіантом прийнято вважати пластикові та алюмінієві аналоги. Зазвичай їх вибирають у випадках, коли головною метою є не створення затишку, а дотримання гігієнічних норм і надійний захист від надлишкової кількості сонячних променів.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Як вибрати жалюзі вертикальні?

  Основне, що слід врахувати перед купівлею жалюзі, це призначення приміщення, в якому вони будуть встановлені. Від цього залежить матеріал, який найкраще підійде для конкретного випадку.

   • Пластик. Ідеально підходить для приміщень із високою вологістю та жорсткими санітарними нормами.
   • Тканина. Якщо в пріоритеті для вас - створення затишку в приміщенні, то тканинні жалюзі будуть найкращим варіантом. Вони здатні гармонійно вписатися до будь-якого інтер’єру та чудово поєднуються з різними м’якими меблями.
   • Алюміній. Матеріал відрізняється стійкістю до вологості, не вбирає запаху та гарантує надійний захист від сонячних променів. Найчастіше алюмінієві жалюзі встановлюються на підприємствах громадського харчування, кухнях, у виробничих приміщеннях та аптеках.

  Уточнити вартість і дізнатися, як саме на жалюзі вертикальні формується ціна, можна в менеджерів нашого відділу продажів. Ми надамо всі необхідні консультації та за потреби допоможемо з вибором сонцезахисної системи. Зв’язатися з нами можна за номером, вказаним на сайті.