Тканинні ролети

Ролети тканинні – це один із найбільш поширених, практичних і надійних варіантів аксесуарів для вікон. Вони майже повністю захищають приміщення від потрапляння сонячних променів. Із кожним роком все більше споживачів вирішують замінити за допомогою ролетів традиційні штори. Такий варіант чудово підходить не лише для житлових, але й для офісних приміщень, шкіл, дитячих садків і медичних закладів.

Ролети з тканини: особливості

Полотно виготовляється зі спеціальної тканини та синтетичного матеріалу. Воно обробляється розчинами, що перешкоджають накопиченню пилу, завдяки чому за тканинними ролетами дуже легко доглядати. Така тканина має значно триваліший термін служби, ніж матеріал звичайних штор, оскільки вона захищена від вигоряння.

Ролети тканеві мають простий принцип роботи. Полотно намотується на вал, який ховається в компактному коробі. Конструкція встановлюється під стелею, гармонійно вписується до будь якого інтер’єру та відрізняється зручністю в експлуатації.

Як вибрати тканинні ролети?

Ролети виготовляються з матеріалів різного типу. Штори, виготовлені з декоративної тканини, майже не захищають приміщення від світла з вулиці, їхньою основною функцією можна вважати доповнення інтер’єру приміщення. Ролети з тонкої та не дуже щільної тканини найкраще підходять для кімнат, які не призначені для того, щоб у них проводили багато часу. Саме тому вони зазвичай зустрічаються в кабінетах, на балконі або у вітальні. В таких приміщеннях удень завжди має бути хороше освітлення.

Для дитячої кімнати та спальні краще підходять тканинні ролети, що пропускають мінімальну кількість світла. Матеріал не має просвічуватися та повинен затримувати сонячні промені. В кухонних та інших приміщеннях побутового призначення краще встановлювати ролети, виконані в нейтральних відтінках, які не будуть відволікати та подразнювати очі. Найбільшим попитом користуються пісочний і жовтий кольори. Вони дозволяють створити затишну атмосферу та зробити кімнату більш світлою. Ще один хороший варіант – світло-зелені ролети, що мають заспокійливий ефект.

Ролети на вікна з тканини мають наступні переваги:

 • добре тримають форму, тому їх не потрібно прасувати, на відміну від традиційних штор;
 • швидко монтуються та не вимагають свердління отворів у віконній конструкції;
 • відштовхують пил і не вигоряють на сонці;
 • вдало доповнюють інтер’єр приміщення, добре поєднуються з будь-яким дизайнерським стилем;
 • мають тривалий термін експлуатації;
 • легко очищуються від забруднень;
 • захищають від сонячних променів і зайвої уваги перехожих;
 • виготовляються в широкому асортименті кольорів і фактур.

 

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Де купити тканеві ролети?

  Тканинні ролети можна замовити в інтернет-магазині. Для цього достатньо зателефонувати за номером, вказаним на нашому сайті, та отримати детальну інформацію щодо способів купівлі, оплати і доставки віконних аксесуарів. У разі необхідності наші менеджери допоможуть із вибором оптимального варіанту ролет для вашого приміщення.