Двері розсувні

Розсувні двері - це тип дверних конструкцій, що монтується на спеціальну систему, яка рухається вздовж стіни. Відкривається та закривається така конструкція за допомогою роликів, що пересуваються по встановлених рейках. Цьому варіанту зазвичай віддають перевагу у випадках, коли в приміщенні наявні архітектурні обмеження. Розсувні конструкції допомагають заощаджувати корисну площу та підходять навіть для невеликих приміщень.

Двері розсувні та їхні основні особливості

Від звичайних дверей такі конструкції відрізняються здебільшого способом установки. При відкриванні розсувна система може від’їжджати вздовж стіни або ховатися безпосередньо в стіну. Стандартна конструкція такого типу включає в себе:

 • профіль, за допомогою якого здійснюється рух полотна;
 • ролики, що повинні мати стійкість до зношування та забезпечувати плавний легкий хід;
 • роликову каретку;
 • фіксатор або стопор (обмежують рух дверного полотна та не дають йому виїхати за межі напрямної);
 • прапорець (кріпиться до підлоги та сприяє рівному пересуванню конструкції);
 • ручки пласкої форми, що можуть використовуватися з поворотним механізмом або замком.

Виділяють кілька типів розсувних дверей: паралельно-зсувні, складно-зсувні та двері “гармошка”. Такі конструкції допомагають не лише звільнити місце, але й покращити природне освітлення приміщення. Характеристики металопластикових розсувних дверей напряму залежать від їхнього призначення та типу приміщення, в якому вони встановлюються.

Розсувні двері

Що стосується габаритів, то зазвичай використовуються стандартні розміри, передбачені вибраним вами виробником. Дверні розсувні системи завжди мають компактну конструкцію та не займають багато місця при відкриванні, тому можуть встановлюватися навіть на вузьких балконах. Це прості в догляді, функціональні та практичні конструкції, що не вимагають додаткового монтажу обмежувачів і кріплень, які перешкоджатимуть протягам.

Окрім практичних переваг, розсувні двері мають сучасний дизайн, здатний вписатися до будь-якого інтер’єру. Щоб уникнути частої заміни деталей, використовуйте лише якісну надійну фурнітуру. Варто також пам’ятати, що розсувні конструкції будуть невдалим варіантом для установки в санвузлі чи ванній кімнаті.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Що таке двері-гармошка?

  Цей тип металопластикових дверей відкривається за тим самим принципом, за яким складається звичайна гармошка. Такі двері стали єдиним типом скління, що вимагає відкривання на всю ширину, не залишаючи додаткового місця для від’їзду розсувної конструкції.

  Купити двері типу “гармошка” зазвичай вирішують власники приватних будинків. За допомогою таких конструкцій часто облаштовують вихід на заднє подвір’я, зимовий сад чи терасу. Широкого поширення розсувні двері цього типу набули також в індустрії розваг та відпочинку. 

  До важливих переваг таких конструкцій належать хороша тепло- та звукоізоляція в закритому положенні. “Гармошка” чудово підходить для теплого скління веранди або тераси. Це зручна конструкція, що дозволить насолоджуватися свіжим повітря влітку та надійно збереже тепло і комфорт у зимовий період.

  Розсувні двері-гармошка

  Де купити розсувні двері?

  На нашому сайті представлений широкий вибір дверних конструкцій розсувного типу. Можна оформити онлайн-замовлення або завітати до нашого магазину для отримання більш детальних консультацій щодо конкретного товару.