Рулонні жалюзі

Якщо ви шукаєте просту та недорогу сонцезахисну систему, яка виконуватиме не лише практичну, але й естетичну функцію, рулонні жалюзі – саме те, що вам потрібно. Вони виготовляються у вигляді гладенького полотна тканини, що завдяки спеціальному механізму згортається в рулон. Рулонні жалюзі виглядають більш вишукано, ніж стандартні пластикові аналоги, та створюють у будь-якому приміщенні затишну атмосферу.

 Жалюзі рулонні: особливості конструкції

Такі сонцезахисні системи виготовляються з різних за фактурою, якістю та щільністю матеріалів. При виробництві використовуються глянцеві та матові тканини, з принтами, тисненням і різноманітними візерунками. Часто вони обробляються пиловідштовхувальними та антисептичними засобами. Матеріали рулонних жалюзі мають хороші теплоізоляційні властивості та відрізняються високою стійкістю до вигоряння. Такий віконний декор стане окрасою будь-якого інтер’єру та чудово впишеться як до житлових (вітальня, спальня, кухня, дитяча, балкон), так і до офісних приміщень.

Конструкція рулонних жалюзі складається з цільного полотна, що кріпиться зверху до спеціального валу. Вона також включає в себе дві напрямних, завдяки яким і рухається полотно. Залежно від типу системи кріплення, рулонні штори поділяються на відкриті та закриті. Перший тип – це полотно, що змотується на вал, закріплений на віконній рамі. В нижній частині конструкції кріпиться спеціальна планка, що допомагає надати шторі красивої форми. Другий тип передбачає наявність спеціального алюмінієвого коробу, розташованого зверху над валом. У цьому коробі знаходиться полотно в згорнутому вигляді. Воно пересувається за допомогою двох напрямних, розташованих по боках конструкції.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Переваги рулонних жалюзі

  • забезпечення потрібної регуляції світлового потоку (від помірного розсіювання світла до повного “black-out”);
  • простота в експлуатації та невибагливість у догляді;
  • універсальність (підходять для будь-якого типу приміщення та стилю інтер’єру);
  • можливість використання в якості самостійного декоративного елемента або в ролі додаткового декору в поєднанні зі шторами;
  • доступна вартість та широкий вибір моделей і кольорів.

  Можна вибрати рулонні жалюзі самостійно, але краще звернутися за допомогою до спеціалістів. Зателефонуйте до нашого відділу продажів, і ми допоможемо підібрати найбільш оптимальний варіант віконного декору, що влаштує вас за ціною, функціональністю та дизайном. Контактний номер телефону вказаний на сайті.