Звичайна фурнітура

Поворотна і поворотно-відкидна фурнітура MULTI-MATIC компонується елементами захисту від злому, має два варіанти спеціальних антикорозійних покриттів і сучасний дизайн.

Детально про фурнітуру MACO MULTI-MATIC:

  • Фурнітура MULTI-MATIC: особливості
  • Новий рівень безпеки: захист від злому
  • Безпека для дітей
  • Дизайнерські рішення для видимих ​​елементів фурнітури
  • Багаторічний термін служби за рахунок спеціальних покриттів
  • гарантії МАCО

Покупець порівнює вікна різних виробників переважно за ціною. Клієнт передбачає, що всі вікна приблизно однакові і рівень комфорту в приміщенні буде досить високим. Але результат не завжди виправдовує очікування. Розберемося, чому.

Вікно складається з фурнітури, профілю, армування, склопакета і ущільнювача. Але є і ще одна складова – досвід і компетенція віконного виробника, виробників фурнітури і профілю. Виробник забезпечує дотримання технології виробництва вікон. Не менш важливим є дотримання технологій монтажу віконної конструкції.

При розробці поворотною і поворотно-відкидний фурнітури MULTI-MATIC інженери МАСО взяли краще від лінійки MULTI-TREND і внесли додаткові елементи.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

Фурнітура MULTI-MATIC: особливості

Поворотна і поворотно-відкидна фурнітура MULTI-MATIC складається з таких компонентів:

  • основного механізму
  • Зломостійких роликових i.S. цапф
  • Блокіратора-пріподнімателя

Надійне тришарове покриття SILBER-LOOK захищає фурнітуру від механічного зносу і кліматичних впливів. Шари воску і хрому запобігають корозії, а шар цинку надає фурнітурі естетичний зовнішній вигляд.

Для видимих ​​елементів фурнітури знайдено рішення у вигляді декоративних ковпачків різних забарвлень.

Взломостойкие регульовані на притиск i.S. цапфи забезпечують надійний притиск стулки.

З фурнітурної системою MULTI-MATIC можливе виготовлення вікон різних типів з невеликим числом додаткових деталей.

MACO TRICOAT надійно захищає поверхню фурнітури, особливо в районах з солевмісних повітрям. Покриття MACO TRICOAT забезпечує підвищену стійкість фурнітури до механічних впливів, водо- і грязеотталкивающие властивості і високу антикорозійну стійкість. Результати випробувань показали, що це покриття забезпечує 100% захист від корозії при 1000 годинах знаходження в агресивному середовищі, що містить 5% розчин натрію хлориду.