Мансардні вікна

Мансардні вікна - це не лише практичний варіант сучасної віконної конструкції, але й цінне рішення при оформленні інтер’єру. За їхньою допомогою можна втілити найсміливіші архітектурні ідеї. В першу чергу, це пояснюється розмаїттям можливих форм таких конструкцій. Мансардні вікна бувають круглими, прямокутними та квадратними. Розміри також можуть відрізнятися залежно від архітектурних особливостей конкретної будівлі. Такі віконні конструкції встановлюються на дачах, у приватних котеджах і міських будинках.

Дахові вікна та їхні особливості

Мансардні вікна – це елемент покрівельної конструкції, за допомогою якого забезпечується природне освітлення на горищі будинку або іншої будівлі. Вони дозволяють зробити зі старого горища затишну мансарду, яку можна використовувати в якості спальні, дитячої кімнати чи особистого кабінету.

При виборі вікон подібного типу слід розуміти, що до них висуваються особливі вимоги. На відміну від стандартних віконних конструкцій, мансардні врізаються безпосередньо в дах, тому до приміщення потрапляє багато світла. За їхньою допомогою забезпечується не лише якісне природне освітлення, але й хороша вентиляція.

 Основні причини купити мансардні вікна

Вікна дахові мають безліч переваг, серед яких:

 • справедлива вартість при високій якості та хороших експлуатаційних характеристиках;
 • захист від потрапляння вуличного пилу;
 • простота в догляді;
 • практичність у використанні;
 • надійна та безпечна конструкція;
 • сучасний стильний дизайн.

Власники просторих мансардних приміщень можуть встановити кілька дахових вікон у різних місцях. Це не лише дозволить щодня насолоджуватися блакитним небом або нічним зоряним пейзажем, але й допоможе суттєво заощадити витрати на електроенергію, що потрібна для освітлення будь-якого приміщення. Мансардні вікна відрізняються підвищеною стійкістю до ударів, оскільки обладнуються спеціальним загартованим склом. Воно допомагає захистити будинок від граду та різноманітних механічних пошкоджень.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації

  Система відкривання дахових вікон відрізняється від системи, що використовується в традиційних віконних конструкціях. Вона розташовується під певним кутом, що дозволяє зробити експлуатацію вікна більш комфортною. Завдяки мансардним вікнам вдається суттєво знизити навантаження на несучі конструкції.

  Де купити якісне мансардне вікно?

  Якщо ви вирішили встановити дахове вікно в своєму мансардному приміщенні, радимо звернутися за допомогою до менеджерів нашого торгового відділу. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант саме для вашого будинку та дамо відповідь на всі запитання. Зв’язатися з відділом продажів можна за телефоном, вказаним на сайті.