Послуги

Монтаж вікон та дверей

Металопластикові вікна та двері стрімко набули популярності в нашій країні та майже одразу відсунули на другий план дерев’яні конструкції. Ріст попиту на пластикові вікна, в свою чергу, сприяв росту попиту на спеціалістів, які на професійному рівні володіють навичками поетапного процесу установки вікон. Сьогодні ми поговоримо про те, чому так важливо довіряти подібну роботу лише кваліфікованим монтажникам.

Етапи встановлення металопластикових вікон і дверей

Хоча на перший погляд установка рам із ПВХ не така вже й складна, процес вимагає особливої уваги та дотримання всіх норм. Процес монтажу включає в себе наступні основні етапи:

  • Підготовка робочого місця. На цьому етапі знімають із конструкції захисну плівку та розчищають площу від усіх предметів, які можуть заважати роботі.
  • Попередній монтаж і фіксація блоку та пластин.
  • Перевірка герметичності склопакетів і їхнє кріплення до рами.
  • Герметизація стиків.

Ви напевно чули, що виробники вікон не радять виконувати монтаж самостійно. Це пов’язано з тим, що навіть найбільш якісна конструкція може втратити заявлені виробником властивості в разі неправильної установки. Наприклад, може одразу ж деформуватися рама або швидко вийти з ладу фурнітура. Непрофесійний монтаж також нерідко стає причиною появи конденсату. Неякісно виконана герметизація швів може призвести до того, що з часом буде зруйнована монтажна піна. Це є найпоширенішою причиною порушення шумо- та теплоізоляції.

Отже, якщо ви ніколи раніше не займалися установкою металопластикових вікон і дверей, обов’язково зверніться за допомогою до спеціалістів. Це допоможе зберегти час і кошти, які додатково довелося б витратити, щоби виправити наслідки неякісного монтажу.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації