Дверні ролети – це сучасний різновид жалюзі. До їхньої конструкції входить рулон і дві напрямних, по яких ковзають пластини. Ролети монтуються в дверних отворах і виконують роль захисного елемента. Завдяки таким конструкціям вдається додатково захистити приміщення від злому, галасу з вулиці, пилу та різноманітних атмосферних опадів (дощу, снігу).
Що таке ролети на двері?
Це надійне та міцне полотно, що має вертикальний спосіб відкривання, і в закритому положенні нагадує акуратно складений рулон. Ролети дверні можуть обладнуватися як ручним, так і автоматизованим приводом. Керування автоматичним приводом здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування або з використанням звичайного перемикача.
До основних елементів конструкції дверних ролет належать:
- полотно (профіль полотна складається з ламелей, які можуть мати різну ширину та довжину і виготовляються з таких матеріалів, як сталь, алюміній і пластик);
- напрямні, по яких переміщується полотно ролет;
- вал з оцинкованої сталі, на який намотується полотно;
- короб, призначений для захисту інших елементів конструкції від пошкодження.
Окрім описаних вище функцій, ролети на двері також захищають приміщення від холоду. Коли полотно опущене, двері не пропускають протягів. Практичне рішення – встановити ролети на балконні двері. Таким чином, ви зможете перешкодити втраті тепла взимку, а в літній період забезпечите прохолоду в приміщенні.
Переваги захисних ролет на двері
- Привабливий дизайн. Якщо ролети встановлюються з зовнішнього боку будівлі, конструкція з правильно підібраною колірною гамою стане стильним доповненням будь-якого фасаду.
- Протизламна функція. Зламати дверні ролети значно складніше, ніж звичайні двері. Ця процедура вимагатиме більше часу в зловмисників.
- Простота та зручність в експлуатації. Конструкцію можна відкривати та закривати не лише вручну, але й дистанційно, за допомогою спеціального пульта.
- Міцність і довговічність.
- Можливість зменшити втрати тепла взимку та зберегти комфортну прохолодну атмосферу в літній період.
Дверні рольтавні не вимагають складного догляду, їх не потрібно фарбувати. Достатньо буде лише раз на місяць промити полотно конструкції звичайною водою.