Сучасні виробники навчилися випускати не лише віконні конструкції першокласної якості, але й зручні та практичні аксесуари до них. За допомогою додаткових опцій часто вдається покращити зовнішній вигляд і функціональність вікна. Москітна сітка – це незамінний віконний аксесуар, який виступає основною перешкодою на шляху комах, дрібного вуличного сміття та пилу. Якщо ви хочете, щоб свіжого повітря в кімнаті було якомога більше, вам просто не обійтися без антимоскітних сіток у літній період. Вони захистять приміщення від можливих неприємних наслідків частого провітрювання.
Москітна сітка на вікно: особливості та різновиди
Такі сітки виготовляються з міцних матеріалів і відрізняються стійкістю до перепадів температури та негативних погодних умов. Зазвичай сітки для пластикових вікон обладнуються системою кріплень, яка дозволяє з легкістю зняти конструкцію на зимовий період або під час прибирання. Власникам домашніх тварин не обійтися без сітки під назвою “антикішка”. Вона виготовляється із використанням спеціального полотна, виконаного з поліестеру з більш товстими волокнами, ніж у стандартних моделей. Сітка-антикішка чудово протистоїть іклам і кігтям тварин.
До основних різновидів віконних москітних сіток належать: рамочні, на липучці, рулонні (ролетні) та розсувні сітки. Найбільшою популярністю користуються москітні сітки рамочного типу. Зазвичай вони встановлюються з зовнішнього боку вікна, тому однаково добре підходять для пластикових і дерев’яних вікон зі склопакетом, а також для радянських віконних систем. У квартирах найчастіше встановлюються ролетні москітні сітки. Вони надійні, мають елегантний дизайн і дуже зручні в експлуатації.
За сітками від комарів не потрібен особливий догляд. Достатньо буде очищати конструкцію від забруднень один раз на рік перед настанням перших заморозків. Сітку можна почистити за допомогою спеціальної м’якої щітки або пилососа. Після цього її слід промити звичайним миючим засобом, розведеним із водою. Не радимо залишати антимоскітну сітку на вікнах у зимовий період.