КОНЦЕРН SALAMANDER НА ВИСТАВЦІ «FENSTERBAU FRONTALE 2018»: ЛАСКАВО ПРОСИМО В МАЙБУТНЄ!

Під девізом «Ласкаво просимо в майбутнє» концерн Salamander Industrie-Produkte GmbH (www.sip-windows.com) – один з провідних учасників світового ринку світлопрозорих конструкцій і виробників високоякісних енергозберігаючих віконних та дверних систем з ПВХ – успішно прийняв участь у виставці «fensterbau frontale» в Нюрнбергзі і презентував на своєму оновленому сучасному стенді площею більше 600 m2 інноваційні розробки в області профільних систем.

Особливістю даної виставки, крім усього іншого, стала організована самою компанією історична експозиція у вигляді крізьчасового тунелю, що дозволила тісно познайомитись та насолодитись більш ніж сторічною насиченою й багатогранною історією становлення компанії та торгової марки «Salamander». Приводом для цієї подорожі в минуле став 100-річний ювілей головного офісу й провідного заводу концерну Salamander Industrie-Produkte GmbH в місті Тюркхайм(Нижній Альгой, Баварія), який група компаній «Salamander» урочисто відсвяткувала в минулому році.

Родзинкою історичної експозиції, немовби символізуючи сучасний вінець невтомного щоденного розвитку компанії, постала розміщена в кінці тунелю допрацьована система підйомно-розсувних дверей evolutionDrive: HST, прем’єра якої відбулася ще в 2016 році. Наразі основний акцент було спрямовано на новітнє рішення «evolutionDrive: Free», що вигідно виділяється низьким контуром рами і постає елегантним варіантом оформлення глухих частин конструкції HST. Тендітний контур рами і, як завжди, грандіозні площі скління дозволяють «Salamander» повністю відповідати актуальній європейській тенденції, що прагне до максимального збільшення відкритих світлопрозорих фасадів. Облицювальні алюмінієві накладки з благородним позолоченим відтінком, що надають практично безмежні можливості колірного оформлення для преміальних типів покриття, гармонійно завершують дизайн всієї конструкції. 

Окрім того, нова система підйомно-розсувних дверей від «Salamander» може похизуватись інноваційним, запатентованим протизламним рішенням, елементи якого успішно пройшли належні жорсткі випробування й нині гордо відповідають класу стійкостідо злому RC 2. Захисний механізм працює незалежно від типу встановленої фурнітури і дозволяє використовувати пороги з пласкою планкою або спеціальні (різнорівневі, магнітні) пороги. Таким чином, у буремно зростаючому сегменті підйомно-розсувних дверей «Salamander» залишається єдиним на ринку постачальником систем, що пропонує рішення, які не залежать від типів використовуваних порогів або фурнітури.

Високоефективна енергозберігаюча профільна система Brügmann bluEvolution 82 доповнила представлену на виставці лінійку продуктів. Непересічну увагу привернули два елементи з новими декоративними плівками, які «Salamander» після успішних відгуків також долучить до своєї колірної програми. Оснаще на новітніми дверними рішеннями, результати випробувань яких також відповідають класу стійкості до злому RC 2, система майбутнього Brügmann bluEvolution 82 була представлена на стенді компанії в трьох різних варіантах виконання.

 

У зоні «Salamander Streamline Welt»(«Світ Salamander Streamline») відвідувачі мали змогу побачити сучасні варіанти облицювальних замкових планок, розроблені спеціально для профілів мінімальної ширини і максимальної площі скління, а також нові варіанти колірного декору. Влучно доповнила експозицію нова візуалізація внутрішньої геометрії
в форматі 3D, що представила значні поліпшення системи в частині покращення коефіцієнта теплопровідності. Ще одним плюсом постало використання наявних ребер жорсткості з серії Streamline.

В області розсувних систем «Salamander» вдало доповнює свою ринкову пропозицію новітньою профільною системою evolutionDrive: SF, розробленою у стилі класичних розсувних дверей. Розумна концепція забезпечує максимальну гнучкість інженерних рішень, оскільки рама evolutionDrive: SF має монтажну ширину 76 мм, завдяки чому вона є повністю сумісною з усіма з’єднувальними профілями і штапиками серії Streamline від «Salamander». Це дозволяє значно розширити продуктову лінійку в області розсувних систем. Доступні в системі два типи рам дозволяють реалізувати різноманітні варіанти відкривання з можливістю використання двох- або трьохсту пеневих схем відкривання стулок,а також варіант з глухим склінням. Додатково можливе встановлення зовнішніх захисних сіток від комах.

Щоб у повній мірі відповідати потребам глобального ринку, «Salamander» на виставці «fensterbau frontale» доповнює свій асортимент віконною системою Casement-System Streamline 60, де мова йде про систему вікон з монтажною глибиною 60 мм, які відкриваються назовні. Як у рамі, так і в стулці є можливість використання однакового сталевого армування, що для компанії-виробника є великою перевагою в частині оптимізації складських запасів і в частині технології монтажу.

Протягом усіх чотирьох днів проведення світової виставки «fensterbau frontale» відвідувачі-фахівці нескінченним натхненним потоком наносили свої партнерські візити до стенду «NürnbergMesse» – стенду компанії «Salamander», де поряд з цінними консультаціями і захоплюючими розмовами з компетентними експертами нашого концерну також дістали змогу дізнатися про цікаві новинки й намічені тренди в області профільних систем.

«Кожного разу нас знов і знов охоплює тремтіння в очікуванні найважливішої для нас виставки в області вікон, дверей і фасадів», – відзначив Гьотц Шмідекнехт (CEO), керуючий учасник товариства Salamander Industrie-Produkte GmbH, і в цьому він із своїм колегою – Вольфгангом Зандхаусом, керуючим учасником товариства, сходяться на думці: «Участь
не тільки дозволяє підтримувати контакт з уже наявними та безумовно важливими й цінними партнерами, не лише сприяє особистому обміну думками між постачальниками систем і їх переробниками, а й показує нашу сильну позицію як постачальника профільних систем на глобальному ринку. Чудова продуктова програма, чудова і компетентна команда фахівців, а також видатний сервіс дозволяють нам створювати привабливі пакети послуг, якими дуже пишаємося!»

І найголовніше, що усі новітні розробки, усі втілені концепції й започатковані тренди – увесь цей неосяжний Світ SALAMANDER знаходить своє відображення у нашому девізі на поточний рік: «Ми відкриваємо більше ніж вікна та двері!»

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації