КОМПАНІЯ NOBILUX – ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ФК «КАРПАТИ»

ФК «Карпати» підписали договір про співпрацю з компанією Nobilux – офіційним представником європейської корпорації Salamander Industrie Produkte у західному регіоні України. Логотип спонсора буде зображено на ігрових шортах.

Компанія Nobilux – це гарантія високої якості металопластикових вікон та доступна цінова політика. Завдяки високоякісним комплектуючим матеріалам, нові пластикові вікна стануть теплим та функціональним рішенням для досягнення затишку та тепла у кожній квартирі.

«Карпати» – символ Львова, команда, що не потребує представлення. Поколiння вболiвальникiв i гравцiв, якi завжди вiрнi. Обов’язок кожного патрiота нашого мiста – пiдримати наших хлопцiв. I ми щасливi з того, що нашiй компанiї випала така честь» – розповідає директор компанії Nobilux Наталя Дацко.

«Наша продукцiя не пiдводить. У цьому планi у нас з «Карпатами» багато спiльного, адже завжди викладаємося на сто відсотків. Вважаємо, що головна мiсiя великого спорту – пропаганда здорового способу життя та патрioтизму. Хочемо долучитись до цiєї благородної справи і побiльше залучати мiсцевоi молодi» – підсумувала пані Наталя.

Маєте запитання? Ми зв’яжемось з Вами для Безкоштовної консультації