тел: (+380) 232 22 12 

Заміри

Найвідповідальнішим етапом перед виготовленням металопластикових конструкцій є їх заміри. Заміри проводяться уповноваженими представниками компанії, що продає і виготовляє конструкції. Запорукою надійності, функціональності Ваших нових віконних конструкцій є правильно зроблені заміри.

Навіть найкращі металопластикові конструкції можуть створити багато клопоту, якщо встановлення буде виконано неправильно, що напряму залежить від точності замірів.

Для правильності виготовлення і встановлення вікон не достатньо виміряти лише ширину і довжину віконного проєому . При цьому необхідно враховувати різні аспекти та нюанси, що впливають на функціональність і якість конструкцій в подальшому, після їх встановлення.

Проведення замірів для клієнтів компанії «Нобілюкс» є безкоштовним. Остаточний розрахунок вартості  металопластикових конструкцій проводиться лише після замірів. Для проведення замірів необхідно забезпечити вільний доступ до віконних проємів.

Термін виготовлення конструкцій узгоджується із менеджерами з продажу. Терміни залежать від складності виконання конструкцій, від сезонної завантаженості виробництва (у літній період термін виготовлення конструкцій, як правило,  довший, а у зимовий  - коротший ).

Крім того, необхідно погодити із замірником:
- конфігурацію конструкції;
- спосіб відкривання;
- колір конструкції;
- вид склопакетів;
- колір підвіконня та зливів;
- потребу у москітній сітці.