тел: (+380) 232 22 12 

Вікна металопластикові

 

Кожен бажаючий встановити або замінити вікна повинен для себе зрозуміти, що він бажає отримати від вікна:
- просто закрити отвір чим дешевше (що потягне за собою постійні проблеми);
- купити якісне вікно один раз і надовго.

Ми рекомендуємо покупцеві звернути увагу на:
1. звукоізоляцію;
2. теплоізоляцію;
3. захист від пилу і протягів;
4. довговічність;
5. потребу періодичного ремонту та спеціального догляду;
6. можливість підбору оригінального дизайну і конструкції.

View the embedded image gallery online at:
http://nobilux.com.ua/index.php/main/vikna#sigProGalleria18bf8508af

Сучасне пластикове вікно має такі основні складові: профіль, склопакет, фурнітура та комплектуючі елементи.

 

Профіль вікна - це та конструкція, на якій тримається всі його елементи. Особливість профілю в тому, що воно оснащене повітряними камерами, які відповідають за теплоізоляцію вікна і стійкість конструкції. Чим їх більше, тим тепліше буде в оселі.

Представлення системи "Brügmann AD" є послідовним продовженням політики "Саламандер Індустрі - Продукт" зробити доступним ширшому колу споживачів якісний німецький профіль. Ми пропонуємо якісний ПВХ-профіль за доступною ціною. Дані системи розроблені з дотриманням всіх вимог ГОСТів і міжнародних стандартів. Профіль Брюгманн виробляється в Німеччині, м. Папенбург.

Практика і останні законодавчі норми показують, що стандартні системи з монтажною шириною 58-60 мм зживають себе, особливо в частині енергозбереження. Профільна система "Brügmann AD" за своїми теплофізичних і конструктивних особливостях відповідає всім вимогам часу. Пять  камер і монтажна ширина 73 мм дозволяють домогтися високих показників опору теплопередачі профілю, однозначною перевагою є й можливість установки склопакета до 44 мм. Глибока посадка склопакета значно знижує «місток холоду» через дистанційну рамку склопакета.

Крім високої якості пластику і чіткої геометрії профіль "Brügmann" володіє рядом технологічних переваг:

1. Кількість камер: 5-функціональні камери як в рамі, так і в стулці.
2. Монтажна ширина: 73 мм.
3. Товщина зовнішніх стінок основних профілів не менше 3 мм, що забезпечує більш високу міцність зварного шва.
4. Наявність в камері водозбору-колектора спеціального затвора товщиною 4 мм. Вода завдяки затвору не просочується під штапик навіть при відкинутому положенні стулки.
5. Металеве армування  не стикається із стінками камери завдяки спеціальним виступам на стінках підсилювальної камери, що знижує втрати тепла по стінках профілю і підвищує тепловий опір профілю.
6. Наявність додаткових горизонтальних внутрішніх перегородок в місці кріплення петель дозволяє уникнути прогину зовнішніх стінок профілю, і збільшити показник відривної міцності кріплення петель.
7. Відступ осі кріплення фурнітури в стулці складає 13 мм по відношенню до краю рами, що дозволяє використовувати більш міцні запірні планки і дає додатковий захист від злому.
8. Можливість скління до 44 мм при монтажній ширині 73 мм, що дозволяє в холодну пору року уникнути випадання конденсату на внутрішній поверхні профілю.
9. Кількість контурів, матеріал і колір ущільнення: 2 контури суцільного ущільнення з погодостійкого EPDM-каучуку.
10. Теплоізоляційні характеристики: коефіцієнт опір теплопередачі - 0,73 м2С0/Вт.
11. Звукоізоляція: 40 - 46 дБ.

Склопакет. Взимку наші будинки потерпають від втрат енергії. З метою зниження тепловтрат провідні виробники скла розробили спеціальне скло, яке значно знижує теплові втрати у проміщенні. Таке скло називається енергозберігаючим. За своїм зовнішнім виглядом воно майже не відрізняються від звичайного прозорого скла.

 

Фурнітура.Привиборіфурнітури,як іпривиборіпрофілю і склопакета неварто економити,бо самевона забезпечує правильністьроботи різнихопційвікна. Ми встановлюємо на ПВХ вікна aвстрійську фурнітуру фірми МАСО,яка приправильному поводженні може прослужити десятки років без заміни та ремонту.

Металопластикові вікна у місті Львів