тел: (+380) 232 22 12 

Ролети

Ролети — складається з полотна, що направляють, короби, і механізму управління. Полотно складається з окремих ламелей, які скріплюються між собою. Вони намотуються на вал, що знаходиться в коробці. Таким чином, в робочому стані захисні ролети повністю закривають отвір, а в піднятому - змотуються в короб, який знаходиться зверху. Полотно ролет може бути виконано з алюмінієвого або сталевого одно-або двостінного профілю, внутрішня порожнина якого наповнена пінополіуретаном. Виготовляється профіль методом роликовій прокатки або методом екструзії (суцільнотягнені профілі). Екструдировані профілі відрізняє більш висока протизломна стійкість і, відповідно, більш висока ціна. Алюмінієві профілі забезпечують відсутність корозії протягом усього терміну служби захисних жалюзі, і, отже, більш привабливий зовнішній вигляд.

Захисні ролети монтуються у віконні, дверні та гаражні отвори .У чомусь вони можуть бути схожі за виглядом з деякими видами жалюзів, проте основна їхня функція — захист для вікон, вхідних дверей квартир та магазинів. Зазвичай ролети встановлюються ззовні для захисту скла від розбиття і безпосередньо від проникнення зловмисників. Переваги захисних ролетів в порівнянні із гратами:

• Їх неможливо перекусити гідравлічними ножицями як грати.

• Вони не псують зовнішній вигляд будівлі, тому що можуть бути підняті в денний час, або навіть сховані в стіні отвору (захисні ролети із прихованим коробом).

• Завдяки широкій гаммі кольорів відмінно гармонізують з кольором фасаду.

• Зменшують витрати на опалення, економлячи приблизно 30% тепла.

• Захищають від зовнішнього шуму.

Привід для відкривання-закривання захисних ролетів може бути ручним механічним або електромеханічним Електромеханічний привід легко впорається з полотном вагою до 200 кг.

Ролети мають і практичні переваги перед звичайними віконницями або іншими конструкціями даного типу. Їх зручно мити, вони практично не вимагають профілактичного обслуговування, надзвичайно рідко ламаються. . Ролети і рулонні ворота користуються великим попитом ,як серед приватних осіб, так і серед промислових підприємств.

Ціни ролетів залежать від їх конструкції, типу полотна і розмірів підібравши найбільш оптимальний варіант.

Полотно характеризується такими параметрами, як висота, ширина і товщина полотна. Полотно може бути суцільним, перфорованим або гратчастим.

Привід для відкривання-закривання захисних ролетів може бути ручним механічним або електромеханічним.

Електромеханічний привід легко впорається з полотном вагою до 200 кг.

 

 

 

Металолоплатикові вікна Львів