тел: (+380) 232 22 12 

Балкони, лоджії

Що таке балкон і лоджія і в чому їх відмінність?

Балкон — неопалюване огороджене приміщення, яке виступає з площини стіни будівлі. Балкон може бути заскленим, мати дах. Глибина балкона може бути різною , а сам балкон може бути пов'язаний з системою освітлення в основному приміщенні.

Лоджія — приміщення, вбудоване в будинок або прибудоване до нього, неопалюване, має стіни з двох боків, огороджене з відкритого боку, має обмежену глибину. Може бути пов'язаним з системою освітлення приміщення, до якого примикає. У лоджії, як і у балкона, є віконний блок з дверима, який відділяє його від прилеглого приміщення. Основна відмінність лоджії від балкона в наявності бічних стінок і типу кріплення плити - лоджія може складатися з декількох плит, а також мати перегородку з екраном. На практиці різниця між ними є ще й у формі та в площі.

Скління балкона має такі переваги:

• додатковий простір, який можна використовувати для відпочинку та для зберігання речей.

• Зменшення рівня шуму.

• температура в прилеглій кімнаті в зимовий період збільшується на 3-4 градуси , порівняно з іншими кімнатами в будинку.

• За рахунок балкона можна розширити житловий простір квартири

Балкони за рівнем енергозбереження умовно поділяють на два типи: «теплий» балкон і «холодний» балкон. Вимоги до скління «теплого» балкона такі ж, як і до скління житлового приміщення. Для «теплого» варіанту застосовуються енергозберігаючі склопакети і 5 камерний профіль , а для «холодного» - звичайні склопакети і 3-4 камерний профіль.

Якщо у вас балкон або лоджія виходить на проїздну частину і Ви хочете зменшити рівень шуму ,в цьому випадку вам потрібно замовити конструкції з двох камерним склопакетом (3 стікла). Воно буде схоже на безпечне скління з однією відмінністю: в склопакетах необхідно використовувати різні по ширині дистанційні рамки для зменшення резонансної частоти між ними.

Масове засклення балконів почалося в 90 -х роках , а з появою доступних металопластикових вікон його темпи прискорилися . Засклити лоджію тепер доступно і зручно