тел: (+380) 232 22 12 

Антимоскітні сітки

Москітні сітки - надійний захист від комах

Москітна сітка - це найефективніший та довгостроковий спосіб позбутися комах у будь якому приміщенні - будинку, офісі чи магазині, при цьому забезпечуючи вільне проникнення повітря.

Цілодобово москітні сітки захищатимуть Вас від настирливих комах, дозволяючи з комфортом проводити вечори при повністю включеному освітленні і спокійно спати вночі. Адже москитні сітки - це не тільки захист від комах, пуху, пилу, це безпека Вашого сну та здоров'я.

Москітна сітка являє собою легку та міцну конструкцію з порожнистих алюмінієвих планок із сіткою, виготовленої з полімерного фібергласового скловолокна. Ця конструкція монтується на профільній системі і є простою, але водночас досконалою. Москітні сітки є дуже міцними, вони навіть витримують вагу дорослої кішки та не псуються від їх кігтів.

Москітна сітка - це технічно досконала конструкція, яку легко встановити, яка є надійною в експлуатаціі та дуже зручною в застосуванні. Москітні сітки легко знімати для миття — їх можна дуже легко вимити під краном, чи навіть просто протерти звичайною вологою губкою, а їх кріплення взагалі не потребують догляду.

Москітні сітки виготовляються індивідуально під розміри вікон, на яких вони будуть встановленні. Наші замірники роблять точні виміри та виробить сітки із найбільшою точністю, щоб жодна комаха не потрапить до Вашої оселі!

Запитання –Відпвідь

"Чи потрібно знімати москітну сітку на зиму?". Можна, але не обов′язково. Якщо у вас є в квартирі або в будинку місце де тримати зимою сітку, можна і знімати, якщо немає, можна сміливо залишити її в вікні "зимувати", адже рамка сітки зроблена з алюмінію якій є стійкий до корозії та перепадів температур аналогічно і з матеріалом самої сітки - ПВХ, - стійкий до температурних коливань

«Як помити москітну сітку» Мити сітку потрібно раз на рік , на сітці буде збиратись вся вулична пилюка. Для миття сітку краще зняти, та помити її в ванні або в душі за допомогою звичайної губки та прального порошка під струменем води.

"До яких вікон підходять сітки?" Антимоскітні сітки призначені для металопластикових вікон будь якого виробника та профілів. Також іх можна встановлювати на дерев′яні вікна з євробрусу, в такому випадку використовуємо кронштейни для закріплення стіки дещо інакшої форми, ніяких отворів в вікні не потрібно висверлювати, профіль та його лаковане покриття залишається цілим. Як правило вікна з євробрусу коричноевого кольору, тож і протимоскітні сітки виготовляємо для таких випадків з коричневою рамкою.

«Як правильно заміряти рамну москітну сітку.»? Для замовлення рамних москитних сіток вам необхідно заміряти світловий проєм вікна. Для цього вам знадобиться звичайна рулетка. Відкриваєте створку вікна і міряєте внутрішній розмір світлового проєму - від резинки до резинки.