тел: (+380) 232 22 12 

Профіль

Основний продукт, пропонований концерном "Salamander Industrie Produkte", на українському ринку - системи вікон «Brugmann AD». Це комплексні профільні системи, спочатку задумані і розроблені для жорстких кліматичних умов Росії і Україні. У їх концепцію закладені ряд особливостей і переваг, що роблять ці системи за сукупністю властивостей унікальним явищем на віконному ринку.

ПІДВИЩЕНІ ТЕПЛОТЕХНІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ.

Ширина 73 мм.
Кількість повітряних камер - 5.
Ширина повітряної камери - не менше 4 мм.
Опір теплопередачі системи - 0,76 м2 ° С / Вт.

Серйозним поштовхом для розвитку будівельних технологій в Європі стало прийняття стандарту EnEV, застосування якого має скоротити споживання енергії, необхідної для обігріву будівель, приблизно на 30%.

В середині 80-х років і до 2002 року (до прийняття стандарту EnEV) домінуючими на ринках Європи були трикамерні системи шириною близько 60 мм. Але практика і розрахунки показують, що ці профілі в плані підвищення теплозахисту перестали задовольняти нові вимоги з теплопостачання. Останніми спробами поліпшити їх теплотехніку були ідеї перетворити профілі товщиною 60 мм в чотирикамерні, і застосувати підсилювальну сталь з терморозривом, за принципом алюмінію. Але дослідження і випробування у всіх європейських лабораторіях показали відсутність різниці в теплозахисту між три-і чотирикамерним профілями 60 мм шириною. Працюють і дають ефект теплозахисту тільки повітряні камери, в яких товщина повітряного прошарку 4-5 мм, а в профілях з шириною 60 мм можна йти тільки шляхом дроблення повітряних камер на відділи шириною 2-4 мм.

Прийняття стандарту EnEV в лютому 2002 року дало поштовх до того, що в Німеччині почався масовий перехід від віконних конструкцій з трьома камерами і шириною близько 60 мм до багатокамерних систем шириною від 70 мм. В даний час такі системи зайняли провідне становище на європейських ринках.

Концерн «Salamander Industrie Produkte» вважає некоректним з етичної точки зору пропонувати в Росії та Україні продукт 80-90 років, тому в основу системи «Brugmann AD». лягли наступні характеристики:
• відповідність світовому технічному рівню,
• високі теплотехнічні властивості,
• здатність витримувати жорсткі кліматичні навантаження в Росії та Україні.

Щоб відповідати всім зазначеним характеристикам, система має п'ять повітряних камер і загальну ширину профілів 73 мм.
Пропоновані системи складаються з п'яти теплоізоляційних камер шириною не менше 5 мм, і, виходячи з урахування вимог статики, визначений розмір п'ятої, внутрішньої камери, під стальне армування. Загальна необхідна ширина профілів системи, виходячи з цих двох міркувань, склала 73 мм.

Підвищені теплотехнічні властивості системи включають в себе такі  фактори:

Високий опір теплопередачі профільної системи підвищує приведений опір теплопередачі вікон в цілому. За розрахунковими даними, для систем «Brugmann AD» при однакових склопакетах і при відношенні площі скління до площі виробів 0,7 цей важливий показник збільшується на 0,03 м20С/Вт.

Можливість установки збільшеного склопакета шириною до 44 мм. Хоча ми є прихильниками застосування в склопакетах скла із селективним покриттям, у багатьох регіонах ситуація така, що більш виправдане застосування двокамерних склопакетів. Збільшення ширини повітряного прошарку склопакета на 4 мм в діапазоні від 10 до 15-16 мм дає в середньому збільшення опору теплопередачі на 0,02 м2 ° С / Вт. В якості стандартного склопакета для наших систем прийнятий оптимальний варіант загальною товщиною 32 мм. Таким чином, за рахунок збільшення товщини склопакета від 28-30 мм у 60-ти мм систем до зазначених величин опір теплопередачі вікон зростає на 0,06-0,08 м20С/Вт.

Зниження утворення конденсату, в тому числі «крайового ефекту» завдяки більш теплій внутрішній поверхні профілів шириною 73 мм. Завдяки більшій ширині і більшій кількості повітряних камер температура на внутрішній поверхні систем "Brugmann AD" взимку на кілька градусів вище, ніж у трикамерних систем шириною близько 60 мм.

Підвищені шумоізоляційні властивості системи.
Шумоізоляція - це комплексна проблема вікна, на яку впливають усі його компоненти: склопакет, профілі, фурнітура (щільність замикання), монтаж. Переваги систем «Brugmann AD» як п'ятикамерних систем шириною 73 мм в наступному:
• Висота притворів: зовні 8 мм, зсередини 9 мм. Така висота притворів гарантує надійне прилягання стулок до рами і широкі можливості регулювання фурнітури. Разом з еластичним ущільнювачем спеціальної форми це дає високі шумоізоляцію і щільність вікон.
• П'ять камер і ширина 73 мм краще по шумоізоляції, ніж три камери і 60 мм.
• У вікна можна встановити склопакети шириною до 40 мм - чим ширше склопакет, тим краще шумоізоляція.
• Ширина монтажного шва (примикання віконних блоків до стін) ширше на 13 мм, що дає більш щільну і шумоізоляційні примикання.

ТРЕ-ущільнювач.
У конструкціях вікон системи «Brugmann AD» застосовуються зварювані ущільнювачі з термоеластопластів (ТРЕ) чорного кольору.

Важливим етапом для розвитку ущільнення з термопласту (ТРЕ) у Німеччині стало запровадження відповідного розділу в вимоги в RAL-GZ/716, частина 2. Це сталося в серпні 1997 року. У тому ж році «Salamander Industrie Produkte» стала однією з перших німецьких компанією, що отримала свідоцтво RAL про якість вікон зі зварюються ТРЕ ущільненнями.

На сьогоднішній день на українському і російському ринку домінують гумові ущільнювачі з EPDM. Ці ущільнювачі монтуються в пази профілю вручну на виробництвах після зварювання рам. Вони завжди мають чорний колір і не можуть зварюватися в силу своїх структурних властивостей.

Компанія «Salamander Industrie Produkte» »запропонувала на українському і російському ринках систему профілів «Brugmann AD» на основі термопласту. Новизна підходу полягає в його комплексності. Усі головні профілі системи (рама, стулка, імпост, штульп, а також штапіки) поставляються тільки з вмонтованими ущільнювачами з TPE чорного кольору.

Що таке термоеластопласт (ТРЕ).

Термоеластопласт, термопластичні еластомери - це синтетичні полімери, які за звичайних температурах мають властивості гум, а при підвищених - розм'якшуються.

На відміну від каучуків, ТРЕ переробляються в гумові вироби, минаючи стадію вулканізації. Це матеріал, що поєднує властивості вулканізованих каучуків при нормальній і низькою температурах, з властивостями термопластів при температурі 120-200 °С. ТРЕ можуть перероблятися як пластмаси, на стандартному обладнанні методами формування, екструзії, лиття під тиском з малими технологічними втратами. При цьому завдяки відсутності необхідності вулканізації створюється можливість багаторазової повторної переробки відходів при виготовленні виробів.

Області застосування термоеластопластів різноманітні. Це автомобільна, кабельна промисловість, електротехнічна, гумова, полімерна промисловість, товари народного споживання та інше. За період з 1990 по 2000 р.р. тільки в автомобілебудуванні обсяг використання ТРЕ замість гум в США зріс в 2,5 рази, в Західній Європі в 3 рази, в Японії в 12 разів.

Відбувається зміна поколінь. ТРЕ порушив монополію вулканізаторів. Гуми і галогеносодержащіе пластики поступаються місцем термоеластопласту. Будівельні матеріали (ущільнювачі, в тому числі для вікон, гнучкі покрівлі, асфальт), деталі автомобілів (ущільнювачі вікон, бампери, деталі інтер'єру), медичні матеріали (системи зберігання та переливання крові), інструменти (еластичні ручки, протиударні елементи), взуття (підошва ), предмети гігієни (зубні щітки, бритвені набори), побутова техніка (корпуси відеокамер, фотоапаратів) і дитячі атрибути (соски та іграшки) - всі ці необхідні товари сьогодні виготовляються з ТРЕ-матеріалу, що ще раз підтверджує його безпеку і довговічність.

Переваги ТРЕ-ущільнювача:
1. Чудова стійкість до дії озону та ультрафіолету.
2. Висока еластичність навіть при морозі -60 °С.
3. Висока міцність, стійкий до розтягування.
4. Висока довговічність, понад 30 років.
5. Колір ущільнювача визначається фарбниками. Власний світлий колір термоеластопласту дозволяє випускати ущільнення різних відтінків кольору шляхом додавання барвників.
6. Хімічно стійкий до більшості хімікатів.
7. Не потребує спеціального догляду та заміни.
8. Проблема продування в кутах зводиться до нуля, тому що при зварюванні рами, зварюється і ущільнювач.

«Зелені» люблять ТРЕ за те, що він на 100% переробляється, не містить хлор і сірку. Сучасні вироби з термопласту не містять свинцевих стабілізаторів і інших важких металів. Іншим позитивним властивістю нових термоеластопластів, з точки зору екології, є знижена міграція пластифікатора. TPE ущільнювачі безпроблемно зварюються на стандартних верстатах зі зварювальними дзеркалами, при температурі 230-240 °С. Завдяки термопластичним якостям, при зварюванні забезпечується висока міцність зварного шва. Це гарантує надійне ущільнення віконних конструкцій у кутах.

На випробуваннях, яким були піддані готові вікна в Німеччині вже сотні разів, було безумовно підтверджена відповідність вікон всім нормативним вимогам по тепло-, і шумозахисту, по повітропроникності і водостійкості. Рецептура ущільнень, що поставляються в Україну та країни СНД, була перевірена на особливо низькі температури на випробувальних стендах у PfB, Центрі для випробування будівельних елементів, Лакерманнвег, 24, Д-83071, Штефанскірхен, Німеччина. Випробування проходили при температурі -50 ° С, і при цьому вікно показало повітропроникність класу 4 по DIN EN 12207: 2000-06. Це найбільш високий клас по щільності вікна відповідно до німецьких норм. Ущільнення повністю виконувало свою функцію при температурі, яка буває тільки в найхолодніших регіонах нашої країни.